"> הגעת לגיל שאת מעוניינת לטפל בסימני ההזדקנות ולא יודעת מה הטיפול המתאים עבורך? - ד"ר אהרון עמיר | תל אביב, מרכז
הגעת לגיל שאת מעוניינת לטפל בסימני ההזדקנות ולא יודעת מה הטיפול המתאים עבורך?

הגעת לגיל שאת מעוניינת לטפל בסימני ההזדקנות ולא יודעת מה הטיפול המתאים עבורך?

את חייבת לקרוא את הכתבה אודות ההבדלים בין הרמת פנים וצוואר באמצעות חוטים לבין ניתוח מתיחת פנים וצוואר

כשמדובר על תיקון הזדקנות הפנים – נפילת עור הפנים, מתיחת מרכז פנים, והרמת צוואר קיימות מספר אפשרויות – החל מפעולות זעיר פולשניות ועד להליך ניתוחי. בעוד שכל השיטות מכוונות להשיב את המראה הצעיר, להדק את העור ולקבל מראה רענן ומורם יותר, הרי התוצאות שהן מציעות אינן שוות. קיימים הבדלים עקרוניים בין הרמת פנים וצוואר באמצעות חוטים, לבין ניתוח מתיחת פנים וצוואר.

הן הרמת פנים וצוואר והן מתיחת פנים וצוואר יגרמו לך להיראות צעירה ורעננה. ייעודם של שני הליכים אלה לטפל בנפילת עור הפנים באזור הלחיים, הלסתות והצוואר

נשמע מבלבל איך יודעים מתי ובאיזה טיפול לבחור?

כל אחד מהטיפולים מיועד לטיפול בדרגה שונה של סימני ההזדקנות, תוך מורכבות שונה של ההליך ולכן חשוב להתאים את הטיפול הנכון למטופל הנכון. החוטים להרמת פנים וצוואר אינם מהווים חלופה מלאה לניתוח מתיחת פנים וצוואר אך במקרים המתאימים הם עשויים להוות פתרון משמעותי לטיפול בסימני ההזדקנות.

מהי הרמת פנים וצוואר באמצעות חוטים? וכיצד זה עובד?

הרמת פנים וצוואר באמצעות חוטים משוננים העשויים מחומר הנספג על ידי הגוף עשויה להוות שלב ביניים, ובעיקר עבור אלו מבינכן שטיפולי ההזרקות למילוי קמטים או השלמת נפח חסר לפנים אינם מספקים תוצאה משמעותית עבורן.

אם גם את מעוניינת לעבור טיפול משמעותי המכוון לשיפור קווי המתאר של הפנים, אך עדיין אינך מעוניינת  בניתוח מתיחת הפנים והצוואר, הרי שטיפול הרמת הפנים והצוואר באמצעות חוטים הוא הפתרון עבורך.

בשלבים המוקדמים של נפילת הצוואר, איבוד קו לסת ברור, רפיון של כריות השומן ועור הפנים, וללא עודפי עור גדולים, ניתן להסתפק בהרמת פנים וצוואר באמצעות חוטים על מנת להצעיר את מראה הפנים באופן ניכר למשך שנתיים עד שלוש שנים. הטיפול בחוטים משוננים להרמת הפנים מוכר כבר מתחילת שנות ה – 90, אלא שאז החוטים המשוננים יוצרו מניילון שאינו נספג, והוחדרו בתהליך מורכב יותר מכפי שמתבצע כיום ואף לוו בתופעות לוואי משמעותיות.  כיום הרמת פנים וצוואר באמצעות חוטים משוננים הינה פרוצדורה מהירה המבוצעת תחת הרדמה מקומית. התוצאות המידיות ניכרות ומרשימות, והחזרה לשגרה הינה תוך מספר ימים.

החוטים המשוננים הנספגים מותאמים לטיפול באזורים שונים של הפנים – צוואר, קו לסת, מרכז הפנים, לחיים וגבות. החדרת החוטים נעשית בעזרת מחטים המותאמות לטיפול באזורי הפנים השונים, ובטכניקה זעיר פולשנית. מנגנון הפעולה הראשוני והמכני של "הרמת הרקמות" של מבני עור הפנים מוחלף ומתעצם לאחר כחודשיים בהתכווצות פנימית של הרקמות הרפויות שהושפעו מהגרביטציה ואובדן הקולגן. פרוצדורת הרמת פנים וצוואר המבוצעת ע"י החדרת חוטים מטפלת בסימני ההזדקנות המוקדמים אך היא אינה יכולה להגיע לרמת התיקון של ניתוח מתיחת פנים וצוואר.

ניתוח מתיחת פנים וצוואר ובמה זה כרוך?

ניתוח מתיחת פנים וצוואר מטפל בהסרת עודפי העור המצטברים בחלק התחתון של הפנים והצוואר עד למרכז הפנים תוך הידוק משמעותי של השרירים ומעטפות השרירים. בניתוח מתיחת פנים וצוואר ניתן לשחזר מראה רענן וצעיר ע"י הידוק קו הלסתות השוקע, מתיחה והרמה של הצוואר, שאיבת שומן מתחת לסנטר והחזרת נפח על ידי הזרקת שומן עצמוני. ניתוח מתיחת פנים וצוואר נע בין MINI FACE LIFT המטפל בחלק התחתון של הפנים, קו הלסת התחתונה והצוואר לבין FULL FACE LIFT  המטפל בכלל הפנים וכולל הרמת צוואר, הגדרה של קו הלסת התחתונה, והרמת מרכז הפנים. בניתוח זה ניתן לשלב מתיחת עפעפיים והרמה של הגבות. אם גם את מעוניינת להסיר את עודפי העור הרבים שהצטברו בצוואר, לשאוב את השומן ולמתוח את עור הפנים הרפוי הרי שטיפול מתיחת פנים וצוואר הוא הפתרון עבורך.

מתיחת פנים וצוואר היא  השיטה היעילה ביותר להסרת עור רפוי מהפנים תוך שילוב טיפול לשיפור איכות העור. הניתוח מבוצע על ידי מנתח פלסטי מומחה. הניתוח מצריך חתכים הממוקמים סביב אפרכסות האוזניים ומתחת לסנטר, באופן שתהיינה נסתרות לאחר שלב ההחלמה. הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית, שהות של לילה אחד במרכז הרפואי ולאחריה נדרשת מנוחה של כ 10 ימים. 

שני ההליכים הללו מתאימים למטופלים שבריאותם תקינה, וציפיותיהם מציאותיות. בעוד שהרמת פנים וצוואר באמצעות חוטים מיועדת למטופלים צעירים יותר החווים את התחלת הזדקנות ורפיון עור הפנים ומעוניינים להילחם בסימני הגיל בעודם דוחים בכמה שנים את הניתוח, הרי שניתוח מתיחת פנים וצוואר מטפל במדדי הזדקנות משמעותיים יותר כגון – עודף עור, קמטים עמוקים, איבוד קו הלסת, רפיון ומליאות של הצוואר. גם התוצאות נבדלות משמעותית בין שני הטיפולים. אפקט הטיפול באמצעות חוטים מותנה בעיקר במטופל ותלוי בעיקר באיכות העור, בעוד שתוצאות ניתוח מתיחת פנים וצוואר תלויות בעיקר בטכניקה הניתוחית אך גם במבנה ואיכות הרקמות בפנים ולכן הינו יעיל יותר ויאריך ימים לעשר שנים לפחות. 

מעוניינים לשמוע עוד על הרמת פנים וצוואר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים. 

 0525240022 – או התקשרו כבר עכשיו

סגירת תפריט

נווטו אלינו