"> כל ההבדלים בין ניתוח הרמת עפעפיים עליונות לבין הרמת גבות - ד"ר אהרון עמיר | תל אביב, מרכז
כל ההבדלים בין ניתוח הרמת עפעפיים עליונות לבין הרמת גבות

כל ההבדלים בין ניתוח הרמת עפעפיים עליונות לבין הרמת גבות

מראה הפנים שלנו יכול להיראות מבוגר ועייף או צעיר ואנרגטי, ובעיקר הודות למראה העיניים שלנו ומה שסביבן. לעיניים קיימת השפעה מכרעת על הופעתנו החיצונית בשל מיקומן המרכזי בפנים, והיותן מרכז להעברת מסרים ותחושות. עיקר תשומת הלב שלנו נמשכת לעיניים, שכן הן מוקד התקשורת עם האנשים ועשויות ללמד על אופיו של האדם וגם על אורח חייו.

תסמיני ההזדקנות באזור העיניים מופיעים כבר בגילאי ה – 30 כקמטי הבעה, אשר ניתן לטפל בהם בעיקר באמצעות בוטוקס אך גם באמצעות הזרקה של ג'ל חומצה היאלורונית. עם השנים נוספים לקמטים סביב העיניים סמני הזדקנות נוספים של עודף ורפיון העור בעפעפיים, שקיעת וצניחת הגבות, מליאות ותפיחות בעיקר בעפעפיים התחתונים וכתמים כהים. טיפולי ההזרקות לבדם אינם יכולים לתת את המענה המתאים במצב זה.

מתמודדת 'האח הגדול' ירדן מלכה מהווה מודל עכשווי לחיקוי של מראה גבות ועיניים מלוכסנים ומתוחים. עיניים פתוחות ללא עור עודף וקמטוטים, יחד עם גבות מורמות ומליאות מקנה לפנים מראה רענן וצעיר. בניגוד לכך, תסמיני ההזדקנות באזור העיניים כוללים גבה צנוחה עם הדגשה של שולי הארובה יחד עם עודף עור ושומן בעפעף העליון מקנים מראה עייף ומוסיפים לגילנו מספר רב של שנים.

החדשות הטובות הן שבהליך אחד קצר ניתן לשחזר את המראה הצעיר של העיניים ולהשיב להן את הרעננות והזוהר.

ניתוח הרמת עפעפיים עליונים –

זהו הליך ניתוחי קצר שבו מסירים את העור העודף והשומן המתבלט בעפעף העליון. ההחלמה אורכת כשבוע ימים ובמהלכו מסירים את התפרים. החתך ממוקם בקפל העפעף העליון כך שאינו מאפשר לראות את הצלקת. 

ניתוח הרמת גבות – בהליך ניתוחי זה מרימים את הגבות הצנוחות בעיקר בחלקן הצדי תוך כדי מתיחת העור שמעל לקפל העפעף העליון. ברוב המקרים נדרשת תוספת הנפח החסר לגבה על ידי הזרקת שומן עצמוני מה שמסייע להרמת הגבה ויצירת מראה צעיר. הליך זה נותן מענה גם לקמטי ההבעה בצידי העין  הנקראים – CROW’S FIT. החתך ממוקם בצידי הרקות, אחורית מעט לקו השיער והצלקת הנותרת אינה גלויה לעין.  כאשר משלבים ניתוח הרמת הגבות עם העפעפיים העליונים ניתן לבצע את הרמת הגבות דרך החתך בעפעפיים העליונים בלבד.

מה ההבדל בין ניתוח הרמת עפעפיים עליונים לבין ניתוח הרמת גבות?

ניתוח הרמת עפעפיים עליונים וניתוח הרמת גבות מביאים להצערת אזור העיניים, אך לכל אחד מהם משקל אחר באזור העין. בעוד הרמת גבות מביאה למראה עין פתוחה וגדולה, ניתוח הרמת עפעפיים עליונים מתמקד בעיקר בהסרת העור העודף ובכרית השומן הבולטת בצד הפנימי של העפעפיים ותורם לשיפור שדה הראייה.  שני הליכים אלה צפויים לתת תוצאות טובות לשנים רבות כאשר מבוצעים על ידי מנתח מיומן.

איך אדע איזה מהטיפולים מתאים לי?

במקרים מסוימים ניתן לקבל תוצאה טובה באמצעות הליך אחד (הרמת עפעפיים עליונים או הרמת גבות) להשיג את המראה הצעיר, אולם קיימת הדדיות בין שני ההליכים ובמקרים רבים יש לבצע את שניהם בו זמנית לקבלת תוצאה הרמונית וטבעית. רק יעוץ אישי עם מנתח פלסטי מומחה, בעל ניסיון רחב, יבטיח התאמת ההליך הנכון  ביותר עבורך ויעניק לך מראה טבעי.

לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ עם ד"ר אהרן עמיר – מומחה בינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית/משחזרת – צרו עמנו קשר בטלפון   077-2017527 או שלחו לנו הודעה דרך אתר האינטרנט ונחזור אליכם בכל שאלה, יעוץ או בקשה.

סגירת תפריט

נווטו אלינו