"> להיראות בדיוק כפי שהיית לפני הלידה - “Mommy Makeover” - ד"ר אהרון עמיר | תל אביב, מרכז
להיראות בדיוק כפי שהיית לפני הלידה  – “Mommy Makeover”

להיראות בדיוק כפי שהיית לפני הלידה – “Mommy Makeover”

אימהות הינה חוויה מורכבת ומליאת ניגודים – מביאה עימה אושר ושמחה רבים, אך יחד עם זאת משנה את מראה הגוף אצל חלק מהנשים אשר מתבטא בבטן רפויה, ריכוזי שומן היקפיים וחזה נפול.

לברות המזל שביננו, שינויים באורח החיים, תזונה מאוזנת ופעילות גופנית יחזירו את המצב לקדמותו, אולם ברוב המקרים השינויים הללו נראים קבועים ואף בלתי הפיכים.

ד"ר אהרן עמיר טוען "אם בעבר, נשים השלימו עם המראה שלהן לאחר הלידה, הרי שכיום רבות האימהות שרוצות להיראות בדיוק כפי שנראו לפני הלידה". באמצעות הפרוצדורה הרפואית הקרויה “Mommy Makeover” אנו מצליחים להחזיר את מבנה גוף האישה למצבו לפני ההיריון ואפילו למצב טוב יותר.
בפרוצדורה הזו אני משלב ניתוחי חזה (הגדלת שדיים או הרמה והגדלת שדיים ובמקרים המתאימים הרמה או הקטנת שדיים) עם מתיחת בטן ושאיבת שומן. במקרים המתאימים משולבת מתיחת ירכיים וזרועות ואף חיטוב הישבן.
לרוב, המלצתי היא להמתין חצי שנה לאחר הלידה ושלושה חודשים לאחר הגמילה מהנקה, זאת כדי לאפשר לגוף לקבל את ממדיו האמיתיים."

ההליך הקלאסי של “Mommy Makeover” כולל מתיחת בטן וניתוח חזה (הגדלה/הרמה והגדלה/ הרמה/הקטנה) בו זמנית. התפיסה המודרנית של “Mommy Makeover” רחבה יותר וכוללת גם מתיחת ירכיים ופיסול הישבן.

ד"ר אהרן עמיר מוסיף "השינויים הגופניים לאחר הלידה הינם טבעיים, אך יחד עם זאת שינויים אלו אינם חייבים להיות קבועים. באמצעות הליך “Mommy Makeover” תוכל כל אחת לשדרג ולשפר את המראה שלה ולהרגיש נפלא עם עצמה".

מעוניינת לשדרג את המראה שלך?

התקשרי עוד היום לקביעת תור ליעוץ עם ד"ר אהרון עמיר – מומחה בינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית/משחזרת צרי קשר בהודעה פרטית בעמוד, או בטלפון 077-2017527

סגירת תפריט

נווטו אלינו