כירורגיה פלסטית משחזרת בפרספקטיבה תפקודית ואסתטית

כירורגיה פלסטית משחזרת בפרספקטיבה תפקודית ואסתטית עיקרון זה בא לידי ביטוי, למשל, בטיפול בגידולים או במקרה של טראומה של האף. האף הנמצא במרכז הפנים הינו מבנה המחייב פתרון שחזורי תלת מימדי תוך שימוש ברקמות שונות כמו עור, סחוס ורירית. השגת תוצאה אסתטית טובה, מחייבת שימוש ברקמות בעלות טקסטורה וגוון באופן בו יטופל החסר על פי..

קרא/י עוד

ניתוחים אסתטיים של הפנים בפרספקטיבה משחזרת

ניתוחים אסתטיים של הפנים מהווים חלק משמעותי מכלל הניתוחים האסתטיים. מגמת האנטי אייגי'נג והמודעות ההולכת וגוברת אליה, תרמו לשכיחות הגדלה של ניתוחים אלה בקרב גברים ונשים כאחד. ניתוח מתיחת פנים הינו המורכב מבין הניתוחים האסתטיים של הפנים ומבוצע על ידי בשגרה. בנוסף, מבוצעים ניתוחים אסתטיים גם בעפעפיים, מצח, אף ואוזניים. מובן שהטיפול הניתוחי באזורים אלה..

קרא/י עוד

שחזור שד לאחר כריתה

כריתת השד הכפולה של אנג'לינה ג'ולי משקפת את הגישה הנוכחית לניתוח שחזור השדיים לאחר כריתה. שחזור השד מתבצע במהלך ניתוח הכריתה עצמו, תוך כדי שימור של מירב מעטפת השד של המטופלת ואף שימור קומפלקס הפטמה והעטרה המאפשר במקרים המתאימים שחזור שד לאחר כריתה אופטימלי. במקרים בהם השד הנכרת גדול, יש צורך בהקטנת מעטפת העור ליצירת מבנה שד..

קרא/י עוד

כירורגיה פלסטית

כירורגיה פלסטית- ניתוחים לצורך שחזור כירורגיה פלסטית מבוססת על שני ענפים מרכזיים. האחד הינו הענף האסתטי המתרכז בניתוחים ואמצעים רפואיים לצורך שינוי המראה החיצוני, כמו ניתוחים להגדלת חזה או שינוי מראה האף שהם נפוצים מאד בהקשר זה. הענף השני שהינו מרכזי ומהותי ביותר הינו הענף השחזורי. מטופלים רבים מגיעים אל כירורגיה פלסטית במסגרת תכנון טרום..

קרא/י עוד

ניתוח להגדלת חזה

ניתוח להגדלת חזה מאפשר להגדיל את נפח השדיים, לתקן אסימטריה, ולהבליט את החזה שאבדו מנפחם וצורתם לאחר הפחתת משקל, הריון, או שינויים הקשורים לגיל. לניתוח זה יש השפעה גם על איזון המראה ועיצוב הגוף, והוא תורם לשיפור הביטחון העצמי ודימוי הגוף. הכנסת משתלים לשדיים אינה פוגעת בתפקוד השד וניתן להניק לאחר מכן. ניתוח להגדלת חזה מוצלח..

קרא/י עוד

ניתוח הקטנת חזה

שדיים גדולים יכולים להוות הפרעה תפקודית ואסתטית. שדיים גדולים מלווים לרוב בכאבי גב, צוואר ושכמות, וגירוי של העור מתחת לשדיים. התפקוד היומיומי עלול להיפגע ולהשפיע על ההרגשה הכללית ודימוי הגוף. מטרת הניתוח להקטנת השדיים, היא להסיר את העודף של רקמת השד והשומן וכן את עודפי העור. מבנה השדיים המנותחים מותאם למבנה הגוף ומשפר את אי..

קרא/י עוד

מנתח פלסטי

מנתח פלסטי- עידן חדש: שירותי הרפואה הולכים ומתקדמים ואיתם היכולת להציל חיים ולשמור על חיים בריאים. הדגש של הרפואה ומטרתה המרכזית נותרו כמובן הצלת חיים. עם זאת, העניין בשיקום וחזרה לחיים לאחר שלב הצלת החיים גדל בעקביות. יותר בתי חולים שמים דגש על המרכיב השיקומי המידי וארוך הטווח ומאפשרים למטופל לזכות בחיים חדשים של ממש…

קרא/י עוד

מנתחים פלסטיים

הרפואה בישראל הציבה הגדרות יסוד ברורות מאוד לאשר מי ראוי להיקרא רופא מומחה ומי אינו מומחה. לא כל אחד יכול להיקרא מומחה בכל תחום רפואי בו הוא עוסק, אלא עליו לעמוד בכל אחת מהדרישות הרפואיות והמקצועיות הנדרשות על פי משרד הבריאות. רופא המוגדר כמומחה לכירורגיה פלסטית הינו רופא אשר עבר את תקופת הכשרה בהתמחות ארוכה..

קרא/י עוד

ניתוח פלסטי

ניתוח פלסטי, להגשים חלום, להגשים חיים. ניתוח פלסטי נחשב על ידי רבים כניתוח אסתטי ותו לא. אך למעשה יש מורכבות רבה יותר מאחורי פרוצדורה חשובה זאת. נשים וגברים רבים בעולם נחשפו לעולם המלא או לחלקו של הרפואה האסתטית, אין כמעט אישה  או גבר בעולם שלא הסתכלו על עצמם במראה וחשבו כי לו היו מתקנים דבר או..

קרא/י עוד

ניתוח פנים

המונח ניתוח פנים כולל מספר ניתוחים שמטרתם היא להצעיר ולרענן את מראה הפנים המאפיין את הגיל המבוגר. בשלב שבו ברור שלצורך הצערת מראה הפנים יש צורך בהחזרת הלחיים הנפולות והריקות למקומן, בשחזור של קו הלסת שאבד, ובהרמת שרירי הצוואר  והסרת השומן העודף מהסנטר, ניתוח פנים הוא המענה הנכון. ניתוח פנים אינו מטפל בשינויים במראה העור..

קרא/י עוד

סגירת תפריט

נווטו אלינו