ניתן ליצור קשר : 077-2017527 / גם לכם יש שאלה?

שלחו לנו ונשתדל לענות

  הטיפול מיועד לכל מי שאיכות חיים, הכוללת תפקוד פיזי ואסתטיקה, משמעותית עבורו. הלקוחות שלנו הם אנשים שמוכנים להתמודד עם אתגרים הקשורים בבריאותם ומעוניינים לקבל עזרה, תמיכה וליווי מקצועי במטרה ליהנות מחיים של בריאות ויופי בטווח הרחוק. 
  הטיפול מתאים לכל מי שעתיד לעבור ניתוח המצריך הסרה של גידול שפיר או ממאיר מכל אזור בגוף, ושאיכות חיים טובה, הן ברמה התפקודית והן ברמה האסתטית, היא מבחינתו מטרה עליונה. הטיפול מיועד גם לאנשים שעברו כריתת גידול או פציעה, וסובלים מבעיות תפקודיות או אסתטיות המצריכות שחזור מתאים. גם במקרים של מומים מולדים אפשר להתאים טיפול שיענה על הצרכים התפקודיים והאסתטיים. טיפולים וניתוחים אסתטיים באיברים שונים בגוף, עם דגש על אזור הפנים והצוואר ועל אזור השדיים, הם חלק ממגוון הטיפולים שאני מבצע, והכול על בסיס ניסיון עשיר בשחזורים.

  כל שחזור מוצלח מתחיל בתכנון נכון ובשיתוף מלא של המטופל בדרך שהוא צפוי לעבור. הצוות הרפואי הרחב, שמורכב ממני, מאנשי צוות הקליניקה וממומחים מתאימים נוספים, מאפשר טיפול מקיף ומדויק שמבטיח סיכויי החלמה מרביים. שילובם של כל הגורמים הללו מגדיל את הסיכוי שהתוצאות הרצויות יתקבלו, והוא מאפשר לקצר את זמן ההחלמה והחזרה למעגל החיים. הגישה שלי ושל צוות הקליניקה, שבבסיסה הרעיון של שחזור לחיים, מעניקה לכל מטופל תחושה של שותפות מלאה ומסייעת לו להתקדם אל עבר המטרה הרצויה בטווח הרחוק: קבלת אחריות על בחירתו בחיים.

  אין צורך בהפניה של רופא כדי להגיע לפגישת ייעוץ. פנייה ישירה לקליניקה היא הדרך הפשוטה והקצרה לקביעת פגישה. ניתן לפנות גם דרך האתר.במהלך הביקור בקליניקה ניתן לקבל חוות דעת, אבחון ראשוני וכן הפניה להמשך בירורים ולמומחים נוספים בתחומים רלוונטיים לפי הצורך.

  פנייה מוקדמת מאפשרת תכנון מתאים באשר למעורבות שלי ועשויה למנוע את הצורך בניתוחים מורכבים ומסובכים בשלב מאוחר יותר. לא ניתן להפריז בחשיבות מעורבות המנתח המשחזר בכל שלב של הטיפול הכולל בבעיה. תכנון הטיפול ושחזור ראשוני מאפשרים תוצאה מיטבית הן באספקט התפקודי והן באספקט האסתטי.

  טיפולים משלימים לניתוח המשחזר יכולים להתבצע בד בבד עם הטיפול שאני מעניק. יש כמובן צורך בתיאום מוקדם, וזה נעשה כחלק מהטיפול הכולל הניתן על ידי צוות הקליניקה. כמו כן, ניתן לשלב ניתוחים נוספים או טיפולים אסתטיים במידת האפשר, כל עוד נעשה תכנון מוקדם וקפדני.

  הניתוח המשחזר הוא רק חלק אחד בטיפול הכולל שאני וצוות הקליניקה מעניקים לכל מטופל. חלק חשוב נוסף נוגע להחלטה לשלב בטיפול רופאים או מטפלים ממקצועות אחרים, כל זאת כמובן לפי מידת הצורך ועל סמך בחינת המקרה לגופו. מעורבותם של אלה יכולה לבוא לידי ביטוי במהלך הניתוח או לאחריו. 
  המעקב אחר המטופלים מתחיל כבר במועד הניתוח, והטיפול אינו מסתיים עד שהתוצאות המיטביות מושגות. כל מטופל זוכה ביחס אישי ובליווי שוטף הכולל המשך מעקב צמוד, ביקור בקליניקה ללא הגבלה או תשלום נוסף וקשר טלפוני ישיר אתי ועם צוות הקליניקה המבטיח מתן מענה מידי על כל שאלותיו.

  חוות דעת נוספת של רופא משחזר או של כל רופא מומחה אחר מקובלת ואף יכולה להבהיר פרטים הנוגעים לניתוח. כל התייעצות אתי אינה מחייבת, והיא משקפת את הניסיון האישי שלי בתחום הנדון. במקרים מורכבים שבהם יש צורך בחוות דעת נוספת או משלימה מרופא מומחה בתחומו, יופנה אליו המטופל או שיוזמן לישיבה משותפת שתתקיים בנוכחותו.

  עלות הטיפול נקבעת בהתאם למורכבותו של השחזור הנדרש, והיא משקפת את הזמן הנדרש לפעולה הניתוחית, וכן את עלות חדר הניתוח, האשפוז הצפוי וההוצאות הנלוות, כגון משתלים מיוחדים. אפשר לקבל החזר מקופות החולים או מחברות הביטוח, והדבר כרוך בתיאום מוקדם עם גופים אלה ועם צוות הקליניקה, שיחד אתי עושה כל שניתן כדי לסייע בהשגתו.

  התקשורת עם המטופל מתקיימת בקליניקה במסגרת אישית ואינטימית ובנוכחות מלווים, לפי בחירת המטופל. כל הפרטים הנמסרים בזמן הפגישה חסויים ויובאו לידיעת צוות הקליניקה על פי הצורך. לאחר הפגישה הראשונית התקשורת אתי או עם צוות הקליניקה מתקיימת על פי הצורך, והיא כוללת ייעוץ והסבר, הכנה לניתוח או לטיפול, בדיקות, הדמיות, יצירת קשר עם מומחים נוספים וליווי ותמיכה במהלך הניתוח ולאחריו.

  אני מעורב באופן ישיר ומלא בכל שלב של הטיפול, הן בשלב הייעוץ והניתוח והן בתקופת ההחלמה והשיקום. כמו כן, אני מקפיד לעקוב אחר המטופלים, גם כאשר הם אינם בארץ. הקשר של המטופל עם צוות הקליניקה מתבצע באמצעות הטלפון או תיבת הדואר האלקטרוני, ואני מעודכן בכל הנתונים.

  נווטו אלינו