072-3911159

אודות // ד"ר אהרון עמיר

״אני מאמין בגישה אינטגרטיבית המשלבת בין עולמות הרפואה, המדע והאומנות. שילוב צרכי המטופל, היעדים אותם ניתן להשיג, היכולות והניסיון המקצועי שלי. המשימה העומדת בפני היא לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם מטופלי במטרה לסייע להם להגיע למראה מאוזן והרמוני עם תוצאות בלתי מתפשרות.״
ד"ר אהרון עמיר
ד״ר אהרון עמיר
אייקון

פלסטיקאי נבחר על ידי מגזין "פורבס".

אייקון

מעל 100,000 מטופלים מרוצים מהארץ ומהעולם.

אייקון

בעל 25 שנות נסיון בכירורגיה פלסטית אסתטית מתקדמת ומשחזרת.

החזון

כמנתח פלסטי מומחה מזה 25 שנה אני מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר לטיפול, תוך התעדכנות מתמדת והקפדה על כל פרט. אני רואה את המטופל כאדם שלם וייחודי תוך התמקדות בצרכיו הייחודיים, כדי להבטיח את הצלחת הטיפול.
פגישת היעוץ הראשונית איתי היא פרק זמן המוקדש לכל מטופל לצורך הגדרת מטרות הטיפול והבנת חששותיו האישיים של המטופל/ת. אני סוקר את אפשרויות הטיפול השונות לצורך השגת התוצאה האופטימלית עבורו/ה בהתחשב בשיקולים הרפואיים והאסתטיים. אני מקפיד להבטיח כי חווית המטופלים שלי תהיה בטוחה ונעימה עם מעקב צמוד וקשוב גם זמן רב לאחר הניתוח. העיקרון המנחה שלי הוא – מתן שירות וטיפול איכותי כפי שהייתי מצפה שיטפלו בי או בבני משפחתי.

יושרה. חֶמלָה. מצוינות. אָמָנוּת. ולא פחות חשוב – תוצאות. עקרונות אלה חרוטים על דגל מרפאתי. כך אני מביע את תשוקתי לחיים.

כמומחה בינלאומי בניתוחים משחזרים אני מודע לכוחם של ניתוחים פלסטיים העשויים לשנות חיים בהיבט האסתטי והתפקודי כאחד ורואה בכך את משימתי האישית.

הכבוד והזכות שלי להיות שותף לשינוי שלך.
תן/י לי לעזור לך להיות – YOUR MOST BEAUTIFUL

קצת על ד"ר אהרון עמיר

ד"ר אהרון עמיר מומחה בינלאומי לכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת זוכה למוניטין רב בארץ ובעולם – בזכות שירות אישי, קשוב ואכפתי, יחד עם שאיפה לתוצאות מיטביות. ד"ר עמיר ביצע עד כה מאות אלפי פרוצדורות פלסטיות בהצלחה ונבחר ע"י מגזין 'פורבס' במשך 10 שנים ברציפות ל'אחד מהפלסטיקאים הטובים ביותר בישראל'.

תעודות הסמכה