052-5240022

טיפולים אסתטיים לגבר // ד״ר אהרון עמיר

הדגשת תווי פנים גבריים - עיצוב והידוק קו לסת, פיסול סנטר עוצמתי

סממני הגיל אינם מדלגים על אף אחד, ובעיקר לאחר גיל 40 מתחילים להופיע אצל רבים מאיתנו, קמטים בפנים. והיה אם עברנו את גיל ה 40 בשלום, הרי שלקראת אמצע שנות הארבעים יתחיל תהליך מואץ של אובדן מסת שריר ושומן. 
כתוצאה מכך, קו הלסת מאבד מהחדות שלו, הקמטים הופכים עמוקים יותר, העפעפיים צונחות ומתחיל להתפתח סנטר כפול בשל הצטברות שומן וריפיון שרירי הצוואר ובסה"כ המראה הכללי של הפנים שלנו  הופך כבד ועייף יותר גם אם נמצאים בעירנות גבוהה.

בעולם כולו, האטרקטיביות הגברית עוסקת בהשגת מראה גברי מושך, מסותת ועוצמתי, לכן זה לא מפתיע  שרבים בוחרים כעת לשפר את המראה החיצונ באמצעות טיפולים אסתטיים לגבר. 

ד"ר עמיר טוען "כי משהגענו לגיל בו נראים השינויים חשוב לא להזניח, זה לא יסתדר מעצמו! ניתן לעבור טיפולים שישפרו את המראה החיצוני שלך ויעניקו תחושת חיוניות, אך כאלו שישמרו את המראה הטבעי שלך. כמו: הדגשת קווי לסת חלשים/דקים לקו לסת גברי ומוגדר היטב, אשר מבדיל ומפריד בין הפנים לצוואר ומקנה חזות גברית מדוייקת. שיפור מבנה העצמות הטבעי שלך באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית למקומות אסטרטגיים כמו צדי וזוויות הלסת והסנטר ידגיש קווים בעלי מבנה חזק ועוצמתי וישפרו את מראה הסנטר והפנים כולם". 
הטיפול קצר, יעיל ובטוח וניתן לחזור לפעילויות היומיומיות שלך מיד לאחר הטיפול.

מראה רענן באמצעות בוטוקס

גברים אינם זקוקים לסיבה מיוחדת כדי להרגיש ולהיראות במיטבם. המיתוס כי 'טיפולים אסתטיים שייכים לנשים בלבד' חלף מן העולם. 
כיום, טיפולי הבוטוקס לגברים מותאמים לשיפור המראה הטבעי שלהם ולרענן אותו. באמצעות הזרקת בוטוקס ניתן לטפל ביעילות בקמטים וקמטוטים דינמיים בעיקר בחלק הפנים העליון, ולהעניק מראה צעיר ורענן.

ד"ר עמיר מבין את הצרכים הייחודיים שלך והוא מציע טיפולי בוטוקס מותאמים אישית כדי לעזור לך להשיג את התוצאות הרצויות לך תוך שמירה על הגבריות הטבעית שלך.
הטיפול קצר ויעיל ומאפשר חזרה לשגרה שלך מיד בתום הטיפול. 

שאיבת שומן מסנטר כפול

ישנן סיבות רבות,  מדוע רבים סובלים מסנטר כפול /עודף שומן באזור הסנטר. התפתחות סנטר כפול בגילאים צעירים קשורה בדרך כלל לעלייה במשקל, אך גם השפעות גנטיות נחשבות כמגבירות את הסבירות להצטברות שומן באזור שמתחת לסנטר. יחד עם זאת, תהליך ההזדקנות הטבעי תורם רבות להופעתו של הסנטר הכפול . ללא תלות בגורמים לכך, הצטברות שומן מתחת לסנטר יוצרת מראה סנטר נפול ותפוח המהווה פגם אסתטי שלא תמיד ניתן להיפטר ממנו באמצעות ירידה טבעית במשקל. 

הפיתרון האסתטי האידיאלי בגברים צעירים הינו שאיבת שומן מהסנטר הכפול. זהו הליך קצר, יעיל ובטוח המבוצע ע"י ד"ר עמיר ונמשך כחצי שעה.  הפרוצדורה מתבצעת תחת הרדמה מקומית והתוצאה הצפויה הינה של סנטר מוגדר, צעיר ואסתטי.  

אם אתה מרגיש שהסנטר שלך הכפיל את גודלו שאיבת שומן מהסנטר עשויה להיות שיטה מצוינת בשבילך לחזור להיראות ולהרגיש במיטבך.

השתלת שומן לפנים

גברים ישראלים אוחזים בתפיסות מגוונות בכל הנוגע לגבריות הישראלית, אך ככל שהפנים הגבריות מתבגרות ומזדקנות, כך אובדן רקמת השומן התת עורית הולך וגובר. אובדן נפח בולט, גורם למראה מבוגר יותר ביחס לגיל האמיתי.
כיום ניתן לבצע הזרקת שומן עצמוני לגברים המעוניינים בעיצוב מחדש של הפנים. באמצעות הזרקת השומן העצמוני ניתן להחזיר נפחים שאבדו, להדק את קו הלסת, לפסל את הסנטר ולהפחית קמטים.
לפרוצדורת הזרקת שומן עצמוני יש שלושה יתרונות משמעותיים:
1. זהו שומן עצמי ולכן אין חשש לדחייה על ידי מערכת החיסון של הגוף,
2. כמות השומן ברוב הגברים מצויה בכמות המספקת להזרקת נפחים גדולים ובאותה עלות, לעומת כמות מקבילה של מזרקי חומצה היאלורונית שעלותם גבוהה פי כמה.
3. תוצאות ארוכות טווח לשנים רבות.

ד"ר עמיר המתמחה באנטומיה של הפנים ובאסתטיקה גברית, יעריך את פניך בפגישת הייעוץ הראשונית, לאחר מכן יקבע את אזורי הפנים אליהם יוזרק השומן העצמוני להשגת הצרכים האסתטיים שלך.

עפעפיים עליונים - הסרת עודפי עור

העיניים שלנו מתקשרות גם ללא מילים. אבל עיניים שנראות עייפות, מבוגרות וכבדות או כעוסות, מזקינות אותך ואף נותנות לאחרים רושם מוטעה. אצל רוב המטופלים, השינויים בעפעפיים העליונים נובעים מהופעת עור יתר ומבליטות עקב הצטברות שומן מאחורי עור העפעף והשריר. ברוב המקרים, יש צורך בהסרה של עודפי עור וקצת שומן בעפעפיים העליונים כדי לתת למטופל קו מתאר צעיר יותר.
ניתוח הרמת עפעפיים לגברים (blepharoplasty) מחייה את אזור העיניים, וניתן לבצע אותו הן בעפעפיים העליונים, והן בעפעפיים התחתונים או בשניהם.
בניתוח הרמת עפעפיים עליונות ד"ר עמיר משחזר מראה עיניים צעיר ורענן על ידי הסרת עודפי עור ורקמות שומן ומפסל את קו המתאר של העפעף העליון. ד"ר עמיר מבצע חתך עדין במקביל לקווים הטבעיים של העפעפיים כך שהצלקת נסתרת בקפל הטבעי של העפעף העליון. באופן זה התוצאות המתקבלות נראות יפות ללא הצורך בהסתרת הצלקות.

עפעפיים תחתונים - הסרת שקיות מתחת לעיניים

רוב הגברים הפונים לניתוח עפעפיים תחתונים, מדווחים כי נפיחות בעפעף התחתון ליוותה אותם כל חייהם אולם חלק מציינים כי הופעת בלט שומן נוצרה עם השנים ויצרה שקיות מתחת לעיניים.
המטרה של ניתוח עפעפיים תחתונים היא לטפל בסימני ההזדקנות המואצים ונראים בולטים יותר בעפעיים התחתונים לרבות שקיות מתחת לעיניים, עור עודף נפול ומקומט עם התכהות בולטת.
בניתוח עפעפיים תחתונים ד"ר עמיר מסיר את עודפי השומן המרפדים את גלגל העין יחד עם הסרת עודפי העור. החתך בעור ממוקם מיד מתחת לקו הריסים ולכן אינו נראה. התוצאה המתקבלת מעניקה לפנים מראה חלק וצעיר יותר. 

PRP - לחיזוק שורשי השיער

PRP או בשמו המלא Platelet Rich Plasma הינו טיפול אסתטי יעיל המשמש לטיפול במניעת נשירת שיער, חיזוק והצמחת השיער. בטיפול זה נשאב דם בכמות קטנה מהמטופל/ת ועובר טיפול בצנטריפוגה להפרדת נוזל הדם מתאי הדם האדומים השוקעים לתחתית המבחנה. חלקו התחתון של הנוזל מכיל ריכוז גבוה של טסיות (תרומבוציטים) ואלה מכילות ריכוז גבוה של חלבונים המתפקדים כמזרזי גדילה. 

הזרקת PRP לקרקפת יעילה עבור גברים ונשים כאחד.

הטיפול מתבצע במרפאה ומלווה באי נוחות קלה בלבד כאשר ההזרקה מתבצעת בעזרת אקדח הזרקה פניאומטי מיוחד. משך הטיפול קצר ומלווה בנפיחות קלה ושטפי דם קטנים בלבד. ניתן לחזור לשגרה יום לאחר מכן אולם יש להימנע מחשיפה לשמש ופעילות גופנית מאומצת ביממה שלאחר הטיפול.

הגדלה ועיבוי הפין ללא ניתוח

גודלו של איבר המין הגברי מהווה אינדיקציה לגבריות בקרב גברים רבים מאז ומתמיד. עם הפתיחות לעניין בשילוב עם התייחסות ליברלית למיניות בכלל, נוצרה התעניינות רבה בהגדלת איבר המין הגברי. לגברים רבים במערכות יחסים יש חששות לגבי גודל הפין שלהם. חלקם מרגישים בנוח לדון בנושא, בעוד שגברים אחרים מעדיפים לשמור על פרטיותם.

החשש מחשיפת איבר מין גברי קטן, בפני בת זוג או מול זרים עלול אף לגרום להימנעות מקשר חברתי ולכן גברים רבים מבקשים טיפול להגדלת איבר המין הגברי.

בנוסף, הפין משתנה עם הגיל. הפין גדל במהלך ההתבגרות, אך ככל שגברים מתבגרים, נראה לרבים מהם שהפין שלהם הופך קטן יותר. במציאות, רקמות הפין משתנות לעתים רחוקות. לעומת זאת, גורמים אחרים תורמים לתופעת הפין המתכווץ עם הגיל. הצטברות של שומן ערווה יכולה לתת להם רושם שהפין שלך מאבד מאורך. יתר על כן, זרימת דם מופחתת המתרחשת עם מצבים בריאותיים כמו כולסטרול גבוה גורמת לכך שלפין שלך יש פחות זרימת דם, מה שגורם לו להיראות קטן יותר.

יחד עם האפשרויות הכירורגיות להגדלת איבר המין שכרוכות בזמן החלמה ממושך ושיעור סיבוכים גבוה, קיימת החלופה להגדלה לא כירורגית של הפין המשתמשת במילוי תת-עורי באמצעות השתלת שומן עצמוני/ חומצה היאלורונית ייעודית.

 

על מה משפיעה הגדלה לא כירורגית של הפין, באמצעות שומן עצמוני/ חומצה היאלורונית?

הגדלת היקף רפוי

הגדלת היקף זקוף

הגדלת אורך רפוי

הפחתת הצטמקות

לשפר את המראה של עקמומיות הפין

 

ניתן להגדיל את הפין באמצעות שתי שיטות עיקריות

השתלת שומן עצמוני

חומצה היאלורונית

בפגישה עם ד"ר אהרון עמיר, תקבע התאמתך הפיזית והפסיכולוגית לטיפול. לאחר מכן יורדם איבר המין באמצעות זריקות קטנות המבטיחות שהטיפול הוא למעשה ללא כאבים

לאחר הטיפול תקבל הנחיות מקיפות לטיפול משלים בבית כולל עיסוי לתוצאה אחידה וחלקה ומרשם לאנטיביוטיקה להפחתת הסיכון לזיהום. מומלץ להימנע מקיום יחסי מין שבוע עד שבועיים ימים לאחר ההזרקה. תוצאת ההזרקה מתייצבת תוך כשבועיים ימים.

ד"ר אהרון עמיר, ידוע בזכות התנהגותו המכבדת, ההוגנת והמרגיעה ובמתן ייעוץ מדוייק המאפשר לך לקבל החלטה מושכלת ביחס לטיפול שלך. ד"ר אהרון עמיר תמיד שם את האינטרסים של המטופלים שלו במקום הראשון תוך שמירה על מקצועיות, חשאיות וענווה.

אם תרצה מידע נוסף בנוגע להגדלת הפין תוכל ליצור קשר ולקבוע פגישה עם ד"ר אהרון עמיר בטלפון – 1-801-703-472

עיצוב ופיסול גוף גברי באמצעות שאיבת שומן

שאיבת שומן יכולה לסייע לגברים להסיר מצבורי שומן עקשניים אשר אינם קטנים בעקבות אימון בחדר כושר או שינויי תזונה.
שאיבת שומן בגברים מתבצעת לרוב באזור הבטן, גב, סנטר, זרועות, ירכיים.
שאיבת שומן יעילה גם לטיפול בגינקומסטיה, שהיא הגדלה של רקמת השד והשומן בחזה הגברי ושכיחה בכ-40% מהגברים.

הליך שאיבת השומן המבוצע בידיים הנכונות, הינו פעולה ניתוחית בה מסירים את השומן על ידי החדרת צינורית קטנה לגוף ודרכה שואבים את השומן, טיפול המעניק לך  מראה מחוטב, גברי ואסתטי.

המפתח לתוצאה מוצלחת, טבעית ומאוזנת הוא בחירת מנתח בעל מצוינות טכנית יחד עם ראייה אומנותית, ליצירת מבנה גוף פרופורציונלי והרמוני.
גברים רבים נהנים כעת ממבנה גוף צעיר ומחוטב יותר, הודות לניתוח שאיבת שומן שבוצע ע"י ד"ר אהרון עמיר.
אם גם אתה מעוניין במבנה גוף גברי עם קווי מתאר חטובים ואסתטיים
קבע פגישת ייעוץ עם ד"ר אהרון עמיר בכדי לדון אילו אפשרויות עשויות לגרום לך 0525240022 להיראות טוב יותר ולהרגיש חיוני

הסרת נגעי עור לגבר

נגעי עור (שומות וסרחי עור, וכמובן גידולי עור שונים) יכולים להיות מטרידים ולעיתים לא נוחים. הסרת נגעים אלו תשפר את מראה העור תוך הסרת המטרד. נגעי עור מופיעים כבר בלידה או מתפתחים במהלך החיים. רוב הנגעים שפירים אולם חלקם עלול להיות ממאיר או טרום סרטני. נגעים אלה יש לאבחן ולהסיר אותם בהקדם.

ישנן שיטות שונות להסרת נגעי עור –  ניתן להסיר נגעים פשוטים כמו תגי עור על ידי מספריים כירורגיים או על ידי גילוח של נגעים שפירים עד לרמת העור. הסרת נגעים גדולים/מורכבים יותר עשויה לדרוש הסרה באמצעות כריתה כירורגית במרפאה או בחדר ניתוח ושליחה לבדיקה היסטולוגית במעבדה. 

ברוב המקרים, הסרת הנגעים מתבצעת במרפאה, תחת הרדמה מקומית ואורכת בין 20-30 דקות עם חזרה מיידית לשגרה.
ד״ר עמיר יצייד אותך במשחה אנטיביוטית להמשך טיפול מקומי בבית. לאחר ההסרה הכירורגית של הנגע, אין להיכנס לבריכה או לים, לכל המוקדם עד לאחר הסרת התפרים ועל פי הנחייתו של ד"ר עמיר.

אם אתה מוטרד מנגע עורי כלשהו, גילית שומה חדשה?
שומה קיימת שינתה את צורתה, גודלה,
אתה מוזמן להגיע לפגישת ייעוץ עם ד"ר עמיר, שתאפשר לך קבלת טיפול רפואי מיטבי ותוצאה אסתטית אופטימלית.  

צור קשר  ותיהנה מיחס אישי, זמינות תורים 24/7, אבחון וטיפול מקצועי 052-5240022

ניתוח לתיקון אוזניים לגבר/נער

ניתוח זה מטפל בגברים/ נערים הסובלים מאוזניים  גדולות, בולטות  ולא סימטריות.
מלבד ההפרעה האסתטית החיצונית של האוזניים, גם ההערות מהסביבה גורמות למבוכה ודימוי עצמי נמוך.

ניתוח לתיקון אוזניים לגברים/נערים
ד"ר אהרון עמיר מציע ניתוח אוזניים לגברים ולנערים במטרה
לעצב מחדש את האוזניים,
תיקון מיקום האוזן,
הקטנה/ הגדלה של האוזניים,
הצמדת האוזניים
שיחזור עקב פציעה/ מחלה

תהליכים אלו הידועים  בשמם Pinnaplasty (הצמדת אוזניים), או Otoplasty (תיקון אוזניים, או עיצוב מחדש של אוזניים) יכולים להתבצע אצל גברים בכל הגילאים – זה כולל בנים בגילאי 5 או 6 (הגיל שבו צמיחת האוזניים כמעט מלאה).

בפגישת הייעוץ ד"ר עמיר יבדוק את האוזניים שלך ויסקור את ההיסטוריה הרפואית שלך,
כדי לקבוע את ההליך הניתוחי הנכון והמיטבי שיספק את התוצאה הרצויה עבורך.
אם אתה מוכן לעשות את הצעד הבא וברצונך לדון באפשרויות הניתוח לתיקון האוזניים שלך התקשר 0525240022

מתיחת בטן ללא נקזים

דילוג לתוכן