צעד אחרי צעד ההחלמה מניתוח מתיחת בטן ללא נקזים

רבים מאיתנו נאבקים עם עודפי עור ושומן עיקש בבטן לאחר הריון או ירידה במשקל. מתיחת בטן יכולה להחזיר לך את הגזרה המחוטבת ולהגדיר מחדש את קווי המתאר של גופך. בעבר ניתוח מתיחת בטן היה ידוע כניתוח שתהליך ההחלמה ממנו ממושך וכרוך באי נוחות, מה שגרם לרבים מאיתנו לוותר על החלום של בטן שטוחה וגזרה מחוטבת. 

הגישה החדשה בניתוח מתיחת בטן –  – Integral Abdominoplasty Unique Method – היא להימנע משימוש בנקזים שגורמים לאי נוחות רבה.  בטכניקה  מיוחדת, מצמידים את העור אל מעטפת שרירי דופן הבטן בתפרים פנימיים (תפרים ייחודיים משוננים) אשר סוגרים את החלל הפנימי מתחת לעור וכך מונעים את החיכוך של העור בשכבת השרירים שמלווה בכאבים והפרשת נוזלים. תפרים פנימיים אלו מורידים את המתח על העור והצלקת בתחתית הבטן ובאופן זה מקטינים את הכאב, ומאפשרים יצירת צלקת עדינה. כתוצאה ישירה מכך, תוך כשבוע ימים הכאבים כמעט ונעלמים ומתאפשרת עמידה נינוחה.

מתיחת בטן ללא נקזים, יכולה לעזור לך להשיג תוצאות דרמטיות, בטכניקה מעט שונה. עקבו אחר ההנחיות כדי לתמוך במהלך הריפוי וההתאוששות:

  1. פעל/י לפי ההנחיות של המנתח לפני ואחרי הניתוח – דע/י אילו תרופות את/ה יכול/ה לקחת, אין לעשן חודש ימים לפני הניתוח ולאחריו.
  2. אל תפעיל/י מתח על החתך, אין להרים משקל כבד במשך 4-6 שבועות. המנע/י מתנועות חדות, או תנועות שיגרמו למתח על החתך והתפרים הפנימיים.
  3. לבש/י את חגורת הבטן ובהמשך מחטב על מנת לקדם ריפוי ולהפחית את הנפיחות המקומית בדופן הבטן.
  4. הגוף שלך חייב לקבל את כל אבות המזון שהוא צריך כדי להחלים. הקפד/י על תזונה בריאה עם הרבה חלבונים, מינרלים וויטמינים לאחר ההליך.

5.מנוחה ורגיעה יזרזו את תהליך הריפוי ואת החזרה לשיגרה.

מתיחת בטן ללא נקזים אידיאלית למי שמעדיפ/ה החלמה והתאוששות מהירים.

אם את/ה שוקל/ת מתיחת בטן פנו לד"ר אהרון עמיר לדון על האפשרויות הזמינות עבורך כדי לקבל החלטה מושכלת – 0525240022

 

דילוג לתוכן