המלצות // מטופלים מספרים

"תמסרי בבקשה לרופא שהוא אומן!!! כל כך נוכח ברגע הטיפול, הנוכחות שלו היא המפתח.
כשאומן יוצר יצירת אומנות, הוא בנוכחות מלאה.
מזמן לא קרה לי שהסתכלתי במראה ונהניתי ממה שאני רואה."

טל, תל אביב

ד״ר אהרון עמיר
אני מאוד ממליצה, איך שד״ר אהרון עמיר קיבל אותי ישר הרגשתי שעומד מולי מקצוען, הוא ישר ידע
לגשת לעניין להקשיב לרצונות ולהביא את הכל לידי ביצוע מצויין
מאוד מרוצה מהיחס המקצועיות והתוצאה תודה,
ע. ירושלים
רק לפני שבועיים עשיתי בלפרופלסטיקה של עפעפיים עליונים ותחתונים.
מאז אני חיה בהרגשה שחזרתי 20 שנים אחורנית בזמן , לא מפסיקה להסתכל במראה ומרוצה מאוד.
ד"ר עמיר וצוות המרפא מקצועיים, אמינים ונחמדים מאוד. המון תודה!
אירה, רעננה
עברתי ניתוח מתיחת פנים אתצל ד"ר אהרון עמיר, ואני מאוד מרוצה מהתוצאה שקיבלתי ומהטיפול הנפלא וההתנהגות הטובה אני מאוד ממליצה בד"ר אהרון עמיר , אמת רופא מוצלח ונפלא
ס. נצרת
שנים שאני חולמת לבצע מתיחת צוואר.
הגעתי לדר אהרון עמיר לאחר שהייתי במספר ייעוצים אך רק אצל דר עמיר הרגשתי שאני בידיים
טובות ומקצועיות ואכן היום אני עשרה ימים אחרי
תחושה טובה נראה מושלם וטבעי ההחלמה היתה קלה שאין לתאר ואחרי שבוע חזרתי לעבודה
ההחלטה לבצע את הניתוח אצל דר עמיר היתה החלטה מצויינת.
תודה לך דר אהרון עמיר
ר. באר שבע

כשדר' עמיר אמר לי: "אני מתייחס אל המטופלים שלי, כפי שהייתי רוצה שיתייחסו אלי" הוא לא פיזר
סיסמאות ריקות לחלל האוויר, הוא אכן נוהג כך לאורך כל התהליך- לפני, תוך כדי, ואחרי הניתוח.
כל שאלה, התלבטות, דאגה מקבלת מענה ישיר, זוכה להתייחסות, מענה מפורט והסבר מרגיע וסבלני.
לחלוטין לא ברור מאליו.
עברתי מתיחת צוואר תחת ידי האומן שלו, התוצאה מושלמת, לא פחות!
נשארתי "אני" רק אחרי מסע אחורה בזמן.
ואני מאושרת.
בדיעבד…ממש לא סיפור! לו ידעתי שכך הייתי עושה זאת קודם, במקום לחפש פתרונות זמניים
שאומנם מיטיבים, אך לא פותרים את הבעיה.
אמליץ מכל הלב, לכל מי שאני אוהבת
ולכל מי שאוהבת את עצמה.

תודה גדולה איש יקר.
אלה

ממליצה בחום על ד״ר אהרון עמיר, לפני תשע שנים הוא ניתח את הבת שלי , היחס המעקב והטיפול היה מדהים, ידעתי שאם יהיה משהו נוסף שקשור לפלסטיקה אחזור לד״ר אהרון עמיר ולפני כחודש בערך עברתי אצלו ניתוח עפעפיים , התוצאה מדהימה, גם כשהיתה לי בעיה ובעיין אחת ניפתח לי המקום של הניתוח ד״ר עמיר טיפל בי בעדינות וביחס מדהים, אני עוד אחזור אליו לטיפולים נוספים.

רונית, רעננה

ביצעתי טיפול בחוטים והכן הזרקות ע״י ד״ר עמיר. קיבלתי שירות מקצועי , מוקפד, איכותי ואדיב במיוחד. אחזור לבטח להמשך טיפולים. ממליצה מאוד ובעיקר מרוצה מאוד.
ש.
מהרגע שנכנסתי לקליניקה של ד"ר אהרון עמיר מיד הרגשתי שהגעתי לרופא (לאדם)הנכון. בפגישה הראשונה הוא מיקד אותי, נתן הסברים מפורטים על ההליך, וכל הזמן הזמין שאשאל עוד ועוד והכל בסבלנות אין קץ. דיבר בגובה העיניים והכי חשוב הרגשתי שעומד מולי בן אדם קשוב ומקצועי. עברתי את הניתוח ב22.3 הניתוח עבר נפלא, למחרת כבר הרגשתי טוב, ללא כאבים והשתחררתי הביתה. תוך שבוע חזרתי לעסוקיי ונהנית מהתוצאות. הדאגה שלי הייתה לט להיות מתוחה/עשוייה מדי. המראה שלי נראה טבעי לחלוטין פשוט 15 שנה פחות. העבודה צוחקים ששתיתי ממי הנעורים. מרוצה וממליצה מאוד.
מ, חיפה
דר אהרון עמיר הוא רופא מקצועי ברמות הכי גבוהות, אפשר לסמוך עליו מכל הבחינות שהתוצאה תצא על הצד הטוב ביותר והבטוח ביותר, הוא ימליץ ויעשה טיפולים שמתאימים ללקוח/ה בלבד מעבר למקצועיות הוא אנושי ונעים השירות במרפאה אדיב ומקצועי. ממליצה בחום !
י', תל אביב

5 דקות לאחר פגישת היעוץ קיבלתי החלטה שד״ר עמיר אהרון יהיה הרופא שינתח אותי – מתיחת פנים. אני שמחה על ההחלטה פגשתי רופא אנושי, מקצועי ומיד היה לי חיבור מעולה איתו. עברתי את הניתוח ב-22/5 התוצאות מדהימות וההחלמה היתה קלה

כן ירבו רופאים כמוהו
רותי, תל אביב
מאוד ממליצה בחום על השירות הנפלא שקיבלתי מד״ר אהרון עמיר. לא הכרתי אותו קודם, הגעתי דרך הפייסבוק, עברתי מתיחת פנים והרמת צוואר, והניתוח סופר מוצלח, כל כך טבעי שאנשים לא מבינים מה עשיתי בפנים שאני נראית יותר צעירה
ק.
דר' אהרון עמיר מעבר להיותו רופא מקצועי בעל ידע רב בתחום הוא אדם נעים, קשוב וסבלני. מהרגע הראשון הרגשתי שאני בידיים טובות ושיש לי על מי לסמוך.
לפני הניתוח קיבלתי ממנו הסבר מפורט בצורה עניינית ובאופן ברור וענה לכל שאלה בסבלנות ובחיוך. לאחר הניתוח היה זמין בכל שעה לכל שאלה וידע להרגיע בעת הצורך.
ממליצה בחום.
יעל, באר שבע
בשיחה עם כירורג פלסטי ידיד משפחה ,חשפתי והבעתי את רצוני לבצע ניתוח מתיחה והרמת פנים צוואר.
החבר שמכיר אותי כאדם שלא מתפשר אלא על הטוב ביותר,
 ובוודאי שמדובר בפנים שלי .
 מסר המלצה על ד״ר אהרון עמיר.
 הגעתי לשיחת ייעוץ,מיד הבנתי שהגעתי למקום הנכון.
 הגעתי הביתה .למקום שאחזור אליו בבטחון אם ארצה לבצע פרוצדורה כירורגית פלסטית/קוסמטית.
קיבלתי החלטה וביצעתי את הפרוצדורה שגורפת מחמאות אין סוף.
 היחס הטיפול השירות -דר עמיר וכל צוות המרפאה יוצאים מגדרם לתת מענה לכל פניה .
 לווי צמוד
 בכל ימות השבוע ובכל שעה .
 לתקופת ההכנה וכמובן בהחלמה.
 ממליצה בחום על דר אהרון עמיר .
נעמי, חיפה
לד"ר עמיר אהרון היקר,
אתה שילוב נדיר של רופא- מנתח- אמן-קוסם ואדם במלוא מובן המילה. יהלום אנושי שכולו מסירות, התחשבות, תשומת לב, אורך רוח, צניעות וחיוך אשר מלווה אותך תמיד.
 תודה על שלווית אותי לאורך כל התהליך. מההתחלה: כשבאתי עם שאלות, לבטים וחוסר ידע. במהלך הפעולה: על הסבלנות, ההקשבה והרגישות אנינת טעם. ולאחר הפעולה: כשהיה לי את מי לשאול, להתייעץ ולשתף בכאבים.
 באתי עם ים של פחדים ולבטים ויצאתי רגועה ושמחה. הניתוח הצליח התוצאות אסתטיות, מדהימות וטבעיות ביותר. תגובות הסובבים מהוות עדות להצלחת הניתוח. אני מרגישה שנולדתי מחדש.
 אני מאחלת לי ולעוד הרבה אנשים ליהנות מפירות ידך האמנותיות והנדירות.
 בל נשכח את טל וז'אנה- צוות המרפאה- המדהימות והמקצועיות שנתנו תמיכה מכל הלב ועידוד עם חיוך אכפתי, דואג וקשוב. יחד אתם צוות נפלא וקסום.
ולסיום, מאחלת לך ד"ר אמיר היקר ולצוות המרפאה עוד שנים רבות של עשייה טובה ומיטיבה אשר בהחלט מעלה את מפלס השמחה של לקוחותיכם.
שמחה שנפגשנו. הרבה תודה על הכול ושנה טובה.
רחל אברמוביץ, רמת השרון
 
רופא בחסד עליון. מקצועי. אמין.
עובד עם החומרים הכי טובים.
 ידיים זהב. תמיד יוצאת ממנו מרוצה ולא מפסיקה לקבל מחמאות.

שירי, בת ים

בשנים האחרונות ניסיתי כל מכשיר אפשרי כדי למצק את הצוואר ממכשיר האולטרה ועד אלקטרודה שהוחדרה לצוואר עם כאבים של חודשים אבל כלום לא עשה שינוי משמעותי, רק ד"ר אהרון עמיר הצליח בסופו של דבר להביא את השינוי! פעם ראשונה שמישהו מבטיח לי תוצאות וגם מקיים בנוסף הוא אדם מקסים עם ידי זהב, אני ממליצה לגמרי ועוד אחזור בטח למתיחת פנים בקרוב.

אביגיל כץ, שהם

אלוף אין מילים ד"ר אהרון עמיר בצ'יק שינה לי את החיים תודה ענקית.

יאנה שולדינגר, תל אביב

רוצה להודות לך על ניתוח פלסטי מקצועי, נקי מאוד ועדין של הסרת שומה וסקולרית עורקית, מתחת לארובת העין, שמח שהסתייעתי בשירותך המקצועי. ואכן תוצאות מרשימות.

דוד קינן, תל אביב

ד"ר אהרון עמיר רופא בחסד עליון ממש ככה. נותחתי אתמול 4.11, הוצאת שתלים והרמת שדיים. מקצועי מהימן איש מדהים.
מודה מכל הלב שהגעתי אליך. אין כאבים כמעט ומקצועיות לשמה. ממליצה בכל מאודי. אם לבחור רופא נכון רק את ד"ר עמיר אהרון.
תודה תודה תודה

רינה נקש, ראשון לציון

רופא מדהים שעושה קסמים

גבריאלה אלקיים, כפר סבא

אנושיות סימפטיה והמון תשומת לב זה מה שהופך אותך מרופא טוב לרופא מעולה! ואתה בדיוק כזה.
ד'ר עמיר אהרון היקר, תודה על הגשמת חלום! תודה על כך שיש אנשים כמוך שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות. עברו שבועיים מהיום בו עברתי ניתוח להוצאת שתלים והרמת חזה ואין מאושרת ממני על הצעד שעשיתי ועל התוצאה המושלמת. יישר כח.

באהבה גדולה
שירי גרד, גבעתיים

My beloved men.doctors and just wizards. I love you so much.
Anstasia Andryushchenko Moscow, Russia

אני מכירה את ד"ר אהרון עמיר בערך 10 שנים ובתקופה זאת עשיתי אצלו הרבה טיפולים גם קטנים גם גדולים ולא מחליפה אותו באף אחד. אני מאוד מרוצה מהטיפולים שלו, גם מהיחס שלו וגם מהתוצאות. מה שאני אוהבת בד"ר עמיר זה המקצוענות שלו, אמינות ברמה מאוד גבוהה ויושר. כל פעם, אני מגיעה אליו, כמו כל אישה, אני שומעת על כל מיני טיפולים ואני רוצה מהכל – את זה ואת זה ואת זה. הוא עוצר אותי, מסביר מה אני צריכה, מה אני לא צריכה. אף פעם לא יעשה מה שאני לא צריכה, לא ילך בעקבות החלומות שלי, יעשה רק מה שנכון ומתאים לי, לא ייקח אותי להרפתקאות מיותרות.
הוא תמיד יטפל בי עד לשביעות רצון מלאה. אני אמשיך ללכת רק אליו. בכל פעם שאני ארצה לעשות משהו בפנים אבחר בד"ר אהרון עמיר. מאוד אוהבת אותו ואת הקליניקה שלו.

קופייגורודסקי רעיה, כרמיאל

אני בן אדם חדש מבחוץ ובפנים. תודה על הכל.

עדן הייאט, לונג איילנד ארה"ב

נותחתי אצל ד״ר אהרון עמיר, ואני פשוט בהלם מהחוויה כולה!
החל מפגישת הייעוץ בקליניקה המהממת, הייעוץ המקצועי של ד״ר אהרון עמיר וההרגשה הנוחה שקיבלתי מההתחלה, ביום הניתוח הצוות הרפואי היה פשוט מדהים וד״ר אהרון עמיר היה סבלני, נחמד ומקצועי!!!

לאורך הדרך, נענתי לכל השאלות שלי בנעימות, רגישות ומקצועיות רבה.
ממליצה בחום. מספר 1
תודה תודה תודה!!!

סתיו הררי, עפולה

הרופא במלוא מובן המילה והמקצועיות

קלי לוי, ראשון לציון

ד"ר עמיר לפני הכל אדם בעל גישה נעימה, מכבדת ומסבירת פנים. בעל ידע רחב, סבלני, מקצועי ומדויק. הרגשה שיש על מי לסמוך, אני בידיים מקצועיות ואמינות.

נ.

הגעתי מהצפון למרפאתו של דר עמיר אהרון . התקבלתי בסבר פנים חמות לצד מקצועיות רבה. חששתי מהטיפול ומהר מאוד סמכתי על ידיו המקצועיות והעדינות של דר עמיר. חוויה טיפולית ללא כאב , סבלנותו הרבה של דר עמיר תרמה לי להיות נינוחה ורגועה. ייעוץ מקצועי מצוין ותוצאות מעולות.ממליצה בחום לגשת לייעוץ ולהנות מחוויה טיפולית המבוססת על יושרה מקצועית ומשולבת בחוות דעת עתירת נסיון של הרופא ומנהלת הקליניקה הגב׳ זאנה לוין. צוות מקצועי מנצח ומיוחד!!תודה רבה לכם צוות יקר. ממליצה בחום!

אורה, עפולה

רופא מדהים ומקצועי עם יחסי אנוש מעולים!

ד, כוכב יאיר

תודה על המקצועיות, סובלנות, ליווי אישי והדוק המסיר חששות ומשרה תחושת ביטחון . זכיתי לקבל חוויה טיפולית מהשורה הראשונה ועל כך מודה וממליצה בחום רב.

א, חולון

בתור בת משפחה רביעית המגיעה לטיפול אצל ד"ר עמיר אני יכולה להעיד על טיפולו המקצועי, עם הסברים מפורטים ככל שנדרש ובגובה העיניים, על שירות אדיב ונעים, מעקב רפואי רציף ובדיקת שביעות רצוני מהטיפול. אני בהחלט ממליצה עליו ואישית אחזור אליו לכל טיפול רלבנטי שאדרש לו

מ.

הגעתי לדר אמיר לאחר שקראתי כתבה שפורסמה עם סיגל שחמון- שהמליצה ואמרה שהוא משתמש ב׳מיקרו כמויות׳ לשמירה על מראה טבעי. בזמנו חגגתי 40, בדיוק התלבטתי כן או לא ואמרתי יאללה. דר אמיר מקצועי, יש לו עין, והוא יודע להתאים הטיפול לרצון המטופלת אבל לא פחות חשוב יודע להגיד לא לבקשות לא מציאותיות, ונותן טיפול ממבט על ולא רק ממלא קמטים- ושומר על מראה טבעי ומאוזן. מעל שנה מטופלת אצלו, חברות רבות שלי גם הפכו למטופלות. לא פחןת חשוב טל המזכירה המקסימה שזמינה תמיד, הקליניקה המטופחת. כיף להגיע. ממליצה בחום.

נ.

מקצועי מאוד,מקשיב לצרכים,אמפטי, יחס אנושי וחם

קרין

ד״ר עמיר מטפל בי ברפואה אסטטית.הוא רופא חם ואיכפתי,בעל עין טובה ופרופורציות נכונות.הוא דואג לבצע מילויים חסרים באופן מדוד,פני נראות טבעיות לחלוטין ורעננות ואני מקבלת מחמאות רבות המתייחסות לרעננות פני.המשרד נהדר וטל נותנת מענה מהיר לכל הבקשות.

רוני, חיפה

ראיתי ופגשתי הרבה רופאים בחיי. בעבודתי אני עובדת חפוף לרופאים רבים. הניסיון האדיר בתחום של ד״ר אהרון עמיר והשילוב של העדינות במגע והרצון לתת תוצאה טבעית ונקייה ..הרשימה אותי מאוד. כמו כן, לצערי בתחום הנ״ל כולם רוצים לרצות ולהשואבים השראה ממקורות לא טבעיים. ד״ר אהרון עמיר נצמד לאמת של המקצוע! גם מבחינת החומרים הטובים ביותר, שיטת עבודה יסודית ואבחון מושלם לתהליך שהוא אמור לבצע. אני ממליצה בחום ויודעת מעל לכל ספק שהבחירה בד״ר עמיר היא הטובה ביותר שתעשי לך! בהצלחה

שירן, נחלים

ד"ר עמיר אהרון אדם עם המון סבלנות, אדיב עם צוות נפלא שתמיד מסביר פנים. עברתי ניתוח מתיחת פנים וצוואר, שבועיים בלבד לאחר ניתוח יוצאת חזרתי לחיים פעילים באופן מלא. תודה

דינה לונדנר, גבעתיים

Я долго выбирала доктора, кому я могу доверить сделать губы , потому что очень переживала за результат. Читала много отзывов о хорошей работе доктора и решила что именно ему я могу доверить. Результат получился шикарный. Губы выглядят очень привлекательно и натурально . Я довольна результатом на 100%. Рекомендую доктора Арона Амира.

ויקי, ראשון לציון

 

ד"ר עמיר מקצועי, נעים, מסביר כל תהליך. בתי פצעה שת שפתה העליונה ונזקקה לשיחזור. ד"ר עמיר טיפל בה בעדינות ועשה עבודה נפלאה. אני עשיתי הרמת גבות בחוטים ללא תופעות לוואי, ללא כאבים ונפיחות ותוצאה מדהימה. חוזאת אליו עכשיו להזרקות והרמת קו הלסת בחוטים. כדאי כדאי כדאי

מירב

 

 

אני מטופלת אצל דר.אמיר מזה שנים.רופא מקצועי מסור ואמין שלא אחליף לעולם.מומלץ בחום לכל טיפול בתחום

אילנה

פעם ראשונה ב40 שנותיי שנתקלתי ברופא כה מקצועי, אדיב, רגיש וקשוב לצרכיי הפציינט. רק מילים טובות וחמות יש לי לכתוב, ממליץ בחום.

ישראל ליעם, הרצליה

 

רופא מקצוען ואמין.בטוחה שאחזור אליו פעמים נוספות. מומלץ בחום!!!

אלמוג, ראשון לציון

 

כאחות במקצועי, מציינת בהערכה רבה מאד את חווית השרות ורמת המקצועיות המעולים! תודה

מ.

ד״ר אהרון עמיר מאוד אמין עם הרבה נסיון. מקצועי, תומך, מבין ועונה ישר לכל השאלות וגם מרגיע

אולגה

 

דר עמיר אחד הרופאים נדירים ביותר שפגשתי ,מאוד אנושי , סובלני כלפי כל השאלות ששאלתי ,מקצועיות שלו זה מצרך נדיר בימינו ממליצה בחום לכולם להגיע עליו כי תוצאות שלו ובטחון יחד הגשמת חלום שלי הפכו אותי לאדם קצת הרבה יותר מאושר מקודם אז אם יש מישהי שבספק אל תהיו כי הוא הכתובת נכונה ובטוחה לכל שינוי שתחליטו ותודה ענקית לצוות מרפאה שמאוד שירותי ,מקסים ומקצועי

ב, Tel Aviv-Yafo

ד"ר אהרון עמיר ניתח אותי מתיחת פנים, כבר מהפגישת הכרות הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו. מסביר באריכות את התהליך , עונה בסובלנות על השאלות , מדבר בגובה העיניים ללא התנשאות ! הניתוח עבר בהצלחה ואני מאוד מרוצה מהתוצאות ! כיום חודש לאחר הניתוח כמעט ואין סימנים לתהליך ( חוץ מצלקות קטנות מאחורי האוזניים) . אם את מחפשת רופא מקצועי , יסודי ואכפתי , ד"ר אהרון עמיר הוא הכתובת !

ויקה, ראש העין

נפגשתי עם ד"ר עמיר לפגישות ייעוץ והבעתי את רצוני לביצוע ניתוח מתיחת צוואר וקו לסת. ד"ר עמיר העביר לי סקירה מפורטת על ההליך החירורגי על הסיכונים ועל תקופת ההחלמה. קיבלתי תשובות ישירות ומקצועיות לכל שאלה או דאגה שהבעתי ויצאתי מהפגישות עמו בתחושה של ביטחון שקיבלתי את ההחלטה הנכונה. כיום אני חודשיים אחרי הניתוח והרבה יותר ממרוצה מהתוצאה. התוצאה מדהימה והכי חשוב קיבלתי מראה חדש טבעי ורענן לחלוטין בדגש על טבעי. אציין כי הייתי מאד חרדה לפני ולאחר הניתוח ולשמחתי ד"ר עמיר ליווה אותי בכל הליך ההחלמה והיה קשוב לכל שאלה או דאגה שהבעתי. צוות המרפאה מקצועי וקבלת הפנים נעימה ואדיבה. ממליצה בחום ובכל פה אסנת

אסנת, רחובות

איש ורופא מדהים סבלנות יתר ידי זהב תודה.

לאה

דר.עמיר סופר מקצועי ומדויק בטיפולים שלו.

יאנה

עברתי ניתוח מתיחת פנים לפני כ 5 חודשים . דר אהרון עמיר ליווה אותי בסובלנות אדיבות ומקצועיות בכל שלבי ההחלמה . אני מאוד מרוצה מהתוצאה … הכל נראה טבעי לחלוטין ללא סימני ניתוח . אני ממליצה בחום על דר אהרון עמיר וכמובן על הצוות המדהים בקליניקה ❤️

מ, תל אביב

ד״ר אהרון עמיר האיש שמגשים חלומות… קיבלתי יעוץ אישי, מפורט עם בהמון סבלנות לא היה לי ספק שאם אכנס לניתוח קוסמטי זה יהיה על ידי ד״ר אמיר ביום הניתוח ואחריו ד״ר אהרון עמיר וצוות המרפאה ליוו אותי והתוצאה יצאה מושלמת ומדוייקת. זכיתי בפרופורציות וקווי מתאר שתמיד חלמתי עליהם. ממליצה בחום לכל אישה שרוצה להגשים חלום !

חן

תודה רבה ד"ר אהרון אמיר, אני מאוד מאוד מרוצה לא האמנתי שניתוח מתיחת פנים ועפעף יראה כל כך טבעי🙏

אירנה רוקומן, אשדוד

היי לכולם אני מ. הגעתי למרפאה של ד"ר אהרון עמיר פגשתי רופא מצויין שטיפל בי באופן אישי ומסור הצוות במרפאה מדהים עבד איתי בשיתוף פעולה נפלא. נשאר לי רק להודות על הכל.

מ.

ד"ר אהרון עמיר הוא אומן!!! מרגע שנכנסתי לקליניקה ועד שיצאתי הרגשתי שאני בידיים הכי טובות והכי מקצועיות שיש. היחס החם והאישי ממנו ושאר הצוות בקליניקה מחמם את הלב ועושה חשק לחזור. תודה לכם !

פזיאל, נתניה

דר' אהרון עמיר הוא מומחה יוצא מין הכלל בתחומו. הוא נותן טיפול יסודי ואיכותי עם הרבה תשומת לב.

ל, חיפה

 

דוקטור אמיר הוא כירורג ‏פלסתי הכי מוכשר שראיתי😍, עם חוש אסטטי מחודד, ושמה שיותר חשוב- יודע את הגבול בין הטעם הטוב להגזמה!!! שלא יעשה שינוי עודף רק כי המטופלת מבקשת זאת.

דריה, תל אביב

קיבלתי שירות מקצועי ואמין עם יחס אישי מכל הלב, להצלחת הטיפול. אפשר לסמוך בעיניים עצומות תרתי משמע, על דר׳ אהרון עמיר. ממליצה בחום!

טלי, תל אביב

 

הגעתי לד״ר אהרון עמיר למה שנקרא פיסול פנים. מהרגע הראשון הבנתי שההתבוננות שלו בפניי היא התבוננות של אומן, פסל. הרגשתי שיש על מי לסמוך , מה שגרם לי להתמסר לטיפול בלי כל חשש ועם הידיעה שהתוצאה תהיה טבעית, מקצועית ומדויקת. במהלך העבודה בלטה מאוד נוכחותו ברגע, מיומנותו ושיתוף הפעולה שלו איתי , מה שנקרא ״בגובה העיניים״. הקפדה מחד, וזריזות ידיים מאידך. התוצאה שנתקבלה – מושלמת. תודה מקרב לב.

ק.

עברתי ניתוח להורדת ליפומה אצל ד״ר אהרון. הייתי מאוד מרוצה מהטיפול. ד״ר אהרון סבלני, אדיב והכי חשוב מאוד מקצועי! קיבלתי הסבר מלא על התהליך, השלבים והכל בסבלנות ובמקצועיות. קיבלתי טיפול אדיב, מסור ומקצועי. ממליץ בחום!

א, תל אביב

יחס נעים ונדיב והתוצאה מושלמת. מרוצה כל פעם מחדש. תוצאה טיבעי מאוד

עינת, תל אביב

 

דוקטור אמיר שינה את עולמי. קיבלתי את עצמי משודרגת יפה יותר . נשית יותר ושלמה יותר. הביטחון העצמי עלה לי ואני נהנית להתבונן בעצמי משתקפת בראי. אין לי ספק שהטיפול המסור עושה חשק להמשיך ולהשתדרג…. בנימה אישית דוקטור אהרון אמיר ברא אותי מחדש ועל כך התודה עד סוף ימי. חייבת לציין את טל מהצוות על התמיכה הנפשית, החיזוקים והאנושיות שיחד הם צוות מנצח

יפית, תל אביב

ד"ר אהרון עמיר רופא בחסד עליון! הוא מקצועי, יודע להתאים טיפול לצורכי הפציינט ומבצע אותו באופן מושלם. הוא נעים הליכות וכשוב למצב רוחם ולרגשות של המטופלים. ממליצה מאוד.

נ, חיפה

לקיץ הזה אני מגיעה עם עור רענן, זוהר ומלא חיים והכל בזכות ידי האומן של ד"ר אהרן עמיר. רוצה להיראות צעירה, טבעית ורעננה? כשזה נוגע לפנים שלך, אל תהססי – רק ד"ר אהרן עמיר. כי מתיחת פנים טובה זו אומנות לשמה. ממליצה בחום.

טל

ד"ר אמיר היקר, אני ככ שמחה שזכיתי בך כרופא שלי בניתוח לא פשוט בכלל והתוצאה מדברת בעד עצמה! אתה אומן !! וחשוב לי לציין שלפני הכל אתה אדם רגיש, ענייני, ישר, אמיתי ואי אפשר שלא להתאהב בך, בגישה שלך ובדרך שבה אתה והצוות שלך ובמיוחד טל, ליוויתם אותי לאורך כל הדרך והשריתם בי בטחון. אני מאוד מרוצה מהתוצאה שנראית מאוד טבעית, אני מקבלת המון מחמאות סביבי. לכל מי ששוקלת לעבור ניתוח כזה, אני מאוד ממליצה ללא שום ספק על ד"ר אמיר אהרון היקר. ואני מודה לך שוב ושוב ומאחלת לך המשך עבודה פוריה ושתמשיך לשמח ולטפח א.נשים בדרך המקצועית והייחודית שלך. אתי

א, תל אביב

ד"ר עמיר טיפל בבת זוגי באופן מקצועי, היה רגיש וקשוב וביצע את ההליך במהירות וביעילות. פלסטיקאי בעל ידי זהב ורופא מדהים!

עידו

אני ממליצה בחום לכל מי שמחפשת קליניקה עם יחס אישי, עבודה סופר מקצועית , מענה לכל השאלות בצורה הכי סבלנית ומלאה. חוויה מצויינת ומומלצת מאוד!

דנה, חדרה

Отличный, профессиональный доктор! Предварительный прием происходит в современном красивом офисе, в центре Тель Авива, терпеливое, теплое отношение и вкусный кофе! Рекомендую! 10 из 10!

Дмитрий Берман, Лод

קצת מחווית הטיפול והשירות, זה מתחיל בקבלת הפנים הנעימה בקליניקה ע"י זאנה וטל המדהימות. לאחר מכן בפגישה עם ד"ר אהרון עמיר, נעשה בירור צרכים והתאמת טיפול תפור למידותי. מעל השירות, תוצאת הטיפול הייתה מעבר למצופה ורוויה במחמאות מהסובבים אותי.

מור, הרצליה

ממליצה מאד על ד״ר אהרון עמיר! חווית טיפול מקיפה, משלב הייעוץ עד שלב הביצוע. מקצועי מאד ומשרה אווירה נעימה, קליניקה מעוצבת שמעניקה תחושה רגועה בעת הטיפול לא תתחרטו

נ, רמת גן

Спасибо доктор,я счастлива,что получила лицо ,которое хотела.Старость не боюсь,когда есть такой доктор,который знает,как ее обмануть.

ט, בתים

קיבלתי את הטיפול הכי מקצועי שיש! ד״ר אהרון עמיר הוא מנתח בחסד בעל ידי זהב ומקצועיות שמורגשת בכל רגע שביליתי בקליניקה שלו, הכל נעשה ברגישות ובהתאמה מדויקת לצרכים שלי כולל הסברים מעמיקים ונתינת תחושת ביטחון ורוגע, ממליצה בחום רב!

ורדי, תל אביב

שירות אמין ונעים. קיבלתי את כל התשובות לשאלות והניתוח עבר בקלות והצלחה גדולה. מהרגע הראשון, ידעתי שיש לי על מי לסמוך

נורית, ראשון לציון

רופא מעולה עם המון ניסיון וגישה אישית לכל לקוח. מקצועי, אנושי, יחס חם.

א.

החוויה אצל ד״ר עמיר הייתה מעל ומעבר לציפיות שלי! מקצועיות, שירותיות, שקיפות ותחושת ביטחון שקיבלתי מכל הצוות בשילוב עם תוצאה מדהימה. ממליצה בחום!

דינה, תל אביב

ד"ר עמיר רופא מעולה,אנושי בעל ידי זהב עומד במילות.ממליצה בחום

נועה, כפר שמאי

ד"ר עמיר אהרון רופא בחסד עליון !! קודם כל סבלני מהימן ברור וכך עבודתו והתוצאות גם בהזרקות גם בניתוח שעברתי הוצאת שתלים הקטנה והרמה מספר 🥇 ממליצה רק ד"ר אהרון עמיר והצוות שלו טל את מקסימה צוות מנצח תבורכו 🙏🙏🙏
רינה, ראשלצ
שרות מקצועי ביותר, רופא עם ״ יד אלוהים״ . מי שמחפשת שינויי מרענן, טבעי ועדין זאת הכתובת הנכונה. הקליניקה נקייה, עם גישה מאוד נוחה וחניה זמינה למטופלים. מומלץ בחום❤️

קיטי

רופא מדהים ואמפטי! מקצוען אמיתי. מתאים את הטיפול באופן אינדיבידואלי. ואף משכנעה שלא לבצעה טיפולים לא נחוצים. מקצוען אמיתי. לא אסמוך על אף אחד אחר עם הפנים שלי

ויקטוריה

נותחתי אצל דר אהרון עמיר רופא מדהים ! קשוב סובלני צוות המרפאה מהממם , תמיד יש מענה ללא ספק הבחירה המושלמת

לילך, יבנה

הגעתי אל ד"ר אהרון עמיר בהמלצתה החמה של מרואיינת שפגשתי (סיגל שחמון) וכל מה שנאמר היה נכון: ד"ר עמיר הוא רופא בחסד, בעל ידי זהב ועדינות במגע, שמקפיד לשמור על מראה טבעי של הפציינטיות. מקצוען, עתיר ידע רפואי, ובעל אינטגריטי שלא מבצע טיפול שאינו נדרש. כל חברותיי הצטרפו ומרוצות. שאפו ענק.

אורית מרלין-רוזנצוייג, ראשון לציון

30 שנה הפריע לי האף ופחדתי לנתח אותו, ראיתי את ד"ר עמיר בטלויזיה, התרשמתי מאוד,פניתי למשרדו, בלי מעורבות כירורגית הוא טיפל לי באף, מה שמיד עידן לי את הפנים. ואז התחיל המסע שלי איתו. הוא לא הרופא הראשון שראיתי, אבל בהחלט האחרון!

ג, רעננה

מיקצועיות זו מילת המפתח אצל דר אהרון עמיר…יצאתי מהטיפול עם חיוך ענק…תתארו לעצמכן למה…והעיקר התגובות שקיבלתי לא היי…עשית משהו בפנים…אלא רק את ניראת נהדר…

רבקה

רופא מקסים ואכפתי עם ידי זהב. היה מאד קשוב לצרכי ומקצוען אמיתי. תודה על תוצאה מושלמת! ממליצה ממליצה ממליצה!

אילנה, קרית אונו

רופא מקצוען וידען. הפעולות שעשיתי אכן ניכרות וניראות ומקנות ביטחון. מומלץ בחום. קליניקה מרהיבה ונעימה ויחס נהדר.

חנוך

מקצוען, נעים ומסביר פנים, הגון. מרפאה יפה ונעימה. ממליצה בחום

עדי, תל אביב

עברתי ניתוח קוסמטי אצל ד״ר אהרון עמיר יש לציין שהניתוח שד״ר אהרון עמיר ביצע הוא ניתוח תיקון שעברתי בעבר ולא הצליח הפעם עברתי חוויה מתקנת ביחס ובתאום צפיות ברצוני להמליץ על מקצועיות יחס אנושי של ד״ר אהרון אמיר תודה רבה

קלי, פתח תקוה

 

מיכיון שאני חולה במחלה אוטואימונית בדרגה לא קלה חיפשתי מנתח פלסטקאי שחייב להיות בין הטובים כי בזיהום הכי קטן יכולה אני למצוא את עצמי מאושפזת מודה שהגעתי עם המון חששות שבתחילה עשיתי מילוי של בוטוקס וזה היה לפני 19 שנה מאז עשיתי מתיחת צוואר מיני לייפט מילוי כפות ידים ועכשו התחלתי את ההליך של הפלט ההורמונלי בזכותך ניראת נהדרת ומרגישה מעולה וזה שווה כל הון שבעולם

אסתר, תל אביב

 

הגעתי עם בעלי לפגישת ייעוץ להוצאת שתלים הרמה והזרקת שומן בקליניקה המהממת. טל וזאנה המקסימות קיבלו את פנינו. קיבלנו ייעוץ מקצועי, הנעימות והביטחון שדר׳ אהרון עמיר הקרין גרמה לנו כבר באותה פגישה להתעניין בנוסף במתיחת בטן. לאורך כל הדרך נענתי לכל השאלות בנעימות, רגישות ומקצועיות רבה. חודש לאחר מכן כבר נותחתי כולל מתיחת בטן! Mommy Makeover. הצוות הרפואי היה פשוט מדהים! תודה רבה לך דר אהרון עמיר על האכפתיות המסירות והמקצועיות, והכי חשוב תודה על היחס האישי וההרגשה שאני נמצאת בידיים טובות!!! ממליצה בחום!!!

דנה, הוד השרון

 

 

דילוג לתוכן