כל מה שרצית לדעת על מתיחת בטן היקפית ושאיבת שומן בודי ליפט -Body lift

הבטן שלנו הינה איבר בעל נוכחות, היא ממוקמת במרכז הגוף ולמרות שהיא בדרך כלל מכוסה בבגדים, היא יכולה להעצים או לפגום במראה הגוף שלנו. בטן מחוטבת וחלקה מסמלת בריאות טובה ושמירה על אורח חיים מאוזן ובריא. בטן רפויה עם סימני מתיחה וקפלי שומן לעומתה יכולה לסמל על בריאות לקויה, אשר נתפסת לעיתים כהזנחה ומקור לדחייה(במקרים קיצוניים עודפי העור והשומן יכולים לגרום לדלקות בעור,פטרת וריח רע ).

זהו לא סוד שאצל רבים מאתנו אזור הבטן מהווה נקודת חולשה. חוסר איזון הורמונלי ומטבולי, הריונות, עלייה וירידה במשקל גורמים למראה בטן לא אסתטי. בנוסף, בטן רפויה עם עודפי עור ושומן אשר יוצרים דיספרופורציה במבנה הגוף גם מקשים על התאמת בגדים בשל מיקום הבטן במרכז הגוף.

ניתוח מתיחת בטן היקפית מיועד למטופלים שנכללים בקטגוריות "עודף משקל" או "השמנת יתר", וזה יכול לשנות את החיים שלהם באופן מוחלט והוא מספק פתרון נהדר לנשים וגברים הסובלים מעודפי עור ומצבורי שומן באזור הבטן, הירכיים והישבן.

ד"ר עמיר מפתח שיטת Integral Abdominoplasty Unique Method – מתיחת בטן בשילוב שאיבת שומן חכמה למראה טבעי ומנצח.

"אני מודע לכך שנשים וגברים בגודל גדול או עם BMI גבוהה נמנעים להגיע ליעוץ ובוודאי להתנתח, אך זה לא נכון! ניתן ליהנות מבטן חלקה ושטוחה, מראה מחוטב ומהודק עם הכנה נכונה ובחירת מתודות טיפוליות נכונות. המטרה שלי היא להבטיח שתמיד יהיה למטופלים נוח מהייעוץ הראשון ועד לבדיקת הביקורת הסופית לאחר הניתוח. אני מאמין גדול בהעצמת המטופלים שלי על ידי מתן המידע הדרוש להם כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי בריאותם וה –  WELL BEING  שלהם".

מתוך ראייה כוללת זו ד"ר עמיר פיתח השיטה הייחודית למתיחת בטן ושאיבת שומן חכמה Integral Abdominoplasty Unique Method – המשלבת טכניקות עבודה חדשניות, ללא נקזים המפחיתות כאבים ומזרזות החלמה והתאוששות מהירים. ניתוח מתיחת בטן עפ"י ד"ר אהרון עמיר אינו מתחיל ומסתיים בהסרת עודפי העור ושאיבת השומן התת עורי. לד"ר עמיר מבט אינטגרטיבי על גוף המטופל/ת בכדי לייצר קווי גוף טבעיים

 שיטת Integral Abdominoplasty Unique Method – למתיחת בטן ושאיבת שומן –  מותאמת אישית לכל מטופל מתוך הבנת המבנה האנטומי, הכרת שרירי דופן הבטן עם דגש על מינימום צלקות וטבור יפה.

בכדי לייצר קווי גוף טבעיים ומראה מהודק ואסתטי של הבטן נלקחים בחשבון גם גובה, משקל, מנח כתפיים ומבנה השדיים.

בניתוח מתיחת בטן היקפית מדובר על עודפי עור גדולים בדופן הבטן כולה בעיקר בחלקה התחתון ובמותניים ולשם כך נדרשת התייחסות שונה מהמצב המתאים לניתוח מתיחת בטן רגיל. מצב  בו קיימים עודפים ניכרים גם בצידי הבטן התחתונה מאפיין עודף משקל גדול בהרבה מהמשקל האידיאלי או מצב לאחר ירידה גדולה במשקל לאחר ניתוח לטיפול בהשמנת יתר או דיאטה עצמונית. במקרים מסוימים לא קיים עודף משקל ניכר אולם עודפי העור קיימים גם בצדי דופן הבטן. הטיפול בעודפי העור הניכרים במקרים אלה כולל גם הידוק מרכזי של שרירי דופן הבטן וגם שאיבת שומן במוקדים הנדרשים על מנת להשלים את עיצוב דופן הבטן. במהלך הניתוח מעוצבים בו זמנית דופן הבטן, צידי האגן, הירכיים הצידיות והישבן. הסרת עודפי העור והשומן נעשית בצורה היקפית, בשילוב שאיבות שומן מעצבות. ניתוח בטן היקפית מחטב את הגוף ומשיב לו את הקימורים הטבעיים שאבדו, ובמהלכו מותחים את הבטן, מעניקים אפקט של הרמה לישבן, שואבים שומן עודף, מעצבים-מחדש ומהדקים את ההיקפים.ניתוח מתיחת בטן היקפית מתחיל מהגב ומאפשר למעשה הרמה ועיצוב העכוזים. ומסתיים בטיפול בעודפי העור בחלק הבטן התחתונה יחד עם הידוק שרירי הבטן ושאיבת שומן בהתאם לנדרש.  השימוש בתפרים פנימיים להצמדת העור אל מעטפות שרירי דופן הבטן מונע את הצורך בהשארת נקזים, מקל על תהליך ההחלמה ומאפשר חזרה מהירה יותר לשגרת החיים תוך חודש עד חודש וחצי.

כיום גם מטופלים בעלי BMI  גבוהה יכולים לעשות שינוי במראה שלהם!

מרגיש/ה שאת/ה רוצה להחזיר את הקימורים במקומות הנכונים?

צור/י קשר לקביעת פגישת יעוץ עם ד"ר אהרון עמיר – 0525240022

 

דילוג לתוכן