מתיחת פנים לנשים – LIFT ME UP

 

אין האדם יכול לבטל את השפעת כוח הכבידה אלא בחלל, ולכן אין אישה שיכולה להימנע מתהליך ההזדקנות בפנים גם אם תטפח את עצמה מבוקר עד ערב בטיפולים קוסמטיים. סימני הזדקנות בפנים מופיעים אצל כולנו כקמטים וכתמים באזורים שונים, קמטי הבעה שטחיים או עמוקים, תווי פנים נפולות, חוסר חיוניות של העור, הצטברות שומן מתחת לסנטר ולעיתים גם אף עצמות הלחיים והלסת התחתונה נכנעות לזקנה.

 

עם עליית תוחלת החיים ויחד עם העלייה באיכות החיים, נשים רבות אינן מוכנות להשלים עם סממני ההזדקנות ומעוניינות להעניק לעצמן מראה צעיר יותר, רענן ואסתטי. עבור נשים אלו המעוניינות לשפר/לחדש ולרענן את מראה הפנים מוצעת פרוצדורת מתיחת פנים וצוואר אשר מאפשרת לקבל מראה צעיר ועדכני.

 

סוגי ניתוחים למתיחת פנים לנשים

 

שני הסוגים העיקריים הם מיניליפט וניתוח מתיחת פנים מלאה.

מתיחת פנים מלאה לנשים מתאימה לרוב לבנות גילאי 50-60 ומעלה והוא נעשה בהרדמה מלאה. מטרת הניתוח היא לטפל בכל אזורי הפנים: שליש עליון, מרכזי, ותחתון, ובצוואר.

בניתוח זה מרימים ומהדקים רקמות עור, שומן ושרירי פנים מדולדלים ובכך מעלימים קמטים וקמטי הבעה בעפעפיים ובמצח, בלחיים, בקו הלסת, ובצוואר. בנוסף שואבים שומן מהסנטר לעיצוב נוסף של הפנים. כל זה נעשה באופן שייצור מראה טבעי ולא מנותח.

למי שחסר נפח בפניה, שואבים שומן ממקום אחר בגוף כמו מדופן הבטן, ומזריקים אותו חזרה לאזור עצמות הלחיים וקו הלסת.

 

ניתוח מיניליפט מתאים לנשים בגילאי 50 – 40  ומתמקד בשליש התחתון של הפנים ובצוואר. זהו ניתוח קצר ומעט פחות מורכב ביחס למתיחת פנים מלאה לנשים. גם הוא מבוצע בהרדמה כללית וזמן ההחלמה ממנו קצר יותר.

 

מטרת הניתוח למתיחת פנים היא לטפל בכל אזורי הפנים ובעיקר בשליש התחתון ומרכז הפנים.

 

שני סוגי הניתוחים למתיחת פנים מונעים צניחת רקמות עור ושומן לשנים רבות.

 

מה קורה לאחר ניתוח מלא של מתיחת פנים לנשים?

 

לאחר ההתעוררות מהרדמה מלאה, פנייך יהיו מרופדות בחבישה סביב הראש, סנטר וצוואר. תישארי להשגחה צמודה במשך כ-24 שעות, והתחבושות יוסרו בבוקר למחרת הניתוח.

בימים הראשונים פנייך יהיו נפוחים באופן ניכר עם אודם קל ולעיתים יופיעו כתמים כהים כתוצאה מדימומים מתחת לעור.

עם כל זאת, הצפי החיובי הוא שלאחר כשבועיים עד שלושה שבועות של החלמה תוכלי לחזור לשגרת חייך, כולל פעילות גופנית מתונה, ולעבודה.

את התוצאה הסופית של מתיחת הפנים ניתן לראות לאחר 3-6 חודשים מהניתוח.

ד"ר אהרון עמיר – פלסטיקאי נבחר על ידי מגזין "פורבס" ומומחה בינלאומי בניתוחים משחזרים מודע לכוחם של ניתוחים פלסטיים העשויים לשנות חיים בהיבט האסתטי והתפקודי כאחד ורואה בכך את משימתו האישית.

הכבוד והזכות שלי ושל אנשי הצוות שלי להיות שותפים לשינוי של כל אחד/ואחת
תן/י לי לעזור לך להיות – YOUR MOST BEAUTIFUL

דילוג לתוכן