ניתוח מיני פייס ליפט

רוב הסיכויים שהקדשנו זמן רב לטיפול בעור הפנים שלנו, תוך התעלמות מהצוואר – החלטה שכעת אנו עשויות להתחרט עליה. לא רק שהצוואר עובר את אותו תהליך ההתבלות, אלא שזה לרוב האזור הראשון בגוף שמראה סימני הזדקנות.

הסימנים הנפוצים ביותר של הזדקנות הצוואר מופיעים תחילה בהתרופפות העור במרכז הצוואר והתבלטות שרירי הפלטיזמה האנכיים, יחד עם עור רפוי ונפול לאורך קו הלסת התחתונה ועודפי שומן מתחת לסנטר.

 

פנינו לד"ר אהרון עמיר בשאלה 'מדוע נראה לנו שהזדקנות הצוואר שלנו מתרחשת בן לילה'?

ד"ר עמיר  "עור הצוואר הוא דק ועדין ודורש טיפול מיוחד. יש לו גם פחות בלוטות חלב, ולכן הוא נוטה  מהר יותר להראות סימני הזדקנות, כולל צניחה, התרופפות השרירים והופעת קמטוטים".

 

מתי באמת כדאי להתחיל לטפל בצוואר?

ד"ר עמיר "מוקדם ככל הניתן, שהרי כבר בגיל 25 הגוף שלנו מייצר פחות קולגן והמשמעות היא שבגיל 50

כמעט ולא נוצר קולגן חדש – והקולגן שנשאר מתפרק, מקוטע וחלש יותר".

 

אם אני בת 50, האם מאוחר מדי בשבילי לטפל בצוואר ולקבל צוואר מתוח ומורם?

ד"ר עמיר "אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל לטפל בצוואר שלך.

הדור החדש של מתיחות הפנים והרמות הצוואר ( FACE LIFT) מבוסס על הידוק שכבת השריר מתחת לעור באמצעות טכניקה רב שכבתית המרימה ומחליקה את הפנים והצוואר מבלי להיראות מלאכותית".

 

ומה לגבי ניתוח מיני פייס ליפט  – האם זה יכול להתאים לי?

ניתוח מיני פייס ליפט ( MINI FACE LIFT) מטפל בשליש התחתון של הפנים – קו לסת וצוואר. מטרתו שיפור מראה הצוואר וקו הלסת התחתונה, תוך הסרת עודפי העור הכפול, הידוק שרירי הצוואר ושאיבת השומן בסנטר. ניתוח זה מתאים לנשים בגילאי 45 – 40 עם סימני הזדקנות מועטים בשליש התחתון של הפנים והצוואר במטרה לטפל בסימני הזדקנות בשלבים המוקדמים.

 

למי מתאים ניתוח מיני מתיחת פנים (MINI FACE LIFT)?

ניתוח שכזה מתאים לכל מי שרוצה לטפל באותות הזמן מוקדם ככל שניתן. ראשית, חשוב לציין כי הניתוח מתאים לנשים ולגברים כאחד, וכיום מתבצע בקרב שני המינים. שנית, הניתוח מספק תוצאות נראות לעין באופן משמעותי ומיידי. מיני מתיחת פנים הינו ניתוח אשר מתאים לכל מי שרוצה להרגיש יותר טוב עם עצמו.

 

מיני מתיחת פנים לעומת מתיחת פנים: מה עדיף?

ניתן להתייחס למיני מתיחת פנים כאל גרסה קטנה יותר של ההליך הכירורגי של מתיחת פנים.

מיני מתיחת פנים תחתונה מיועדת למטופלים צעירים במטרה לטפל בסימני ההזדקנות בשלב מוקדם. לעומת זאת, מתיחת פנים מתאימה יותר לאלו הזקוקים לטפל בבעיות כמו עור רפוי או אובדן נפח, שרירי פנים וצוואר רפויים, וקמטים עמוקים.

 

איך אדע מה מתאים לי?

ד"ר עמיר "לפעמים אני מזהה שיש קצת בלבול לגבי סוגי ההליכים השונים שמתבצעים. נשים רבות מגיעות אלי ליעוץ ומבקשות מיני פייס ליפט או טוענות שהן הגיעו רק בגלל הצוואר. ואני תמיד אומר, התמקדות באזורים ספציפיים בפנים ובצוואר, היא ראייה חלקית של התמונה הכוללת, אם אנו שואפים לתוצאות טובות יותר ולאורך זמן יש הרבה סיבות מדוע להעדיף ניתוח FACE LIFT על פני MINI FACE LIFT”

 

במתיחת פנים FACE LIFT   אני מתייחס לא רק לעור אלא לשכבות העמוקות יותר של הפנים, לשרירים, לשומן, לרקמות בו זמנית. מתיחת פנים והרמת צוואר Face lift  נותנת תוצאה טובה יותר שניראית טבעית יותר וגורמת לנשים להיראות הרבה יותר צעירות מכפי גילן.

בנוסף בעוד שהתוצאה של מיני-ליפט – MINI FACE LIFT  מסורתית עשויה להימשך שנתיים, התוצאה של FACE LIFT מניסיוני ארוכת טווח – ומחזיקה שנים רבות.

 

בואו להכיר את ההליך בייעוץ אישי ומדויק

האם את מעוניינת לשפר את מראה הפנים והצוואר שלך?

מתלבטת מה מתאים לך מיני פייס ליפט או פייס ליפט? הדרך היחידה לדעת איזו פרוצדורה מתאימה לך היא להגיע להתייעצות. אנחנו שמחים להזמין אותך ליצור אתנו קשר, כי אנחנו במרפאת ד"ר אהרון עמיר, מאמינים שכל החלטה צריכה להתחיל בהבנה מקיפה אודות התהליך ותוצאותיו.

את/ה מוזמנ/ת לקבוע פגישה בה תוכל/י לקבל ייעוץ אישי ומדויק עבורך.

ד"ר אהרון עמיר, מומחה בכירורגיה אסתטית, עם מעל 25 שנים של ניסיון ילווה אותך כבר בשלבים הראשונים של התהליך, וייצור עבורך תוצאות דרמטיות עם מראה טבעי , צלקות מינימליות וזמן השבתה מועט.

 

את/ה יכול/ה להיות רגוע/ה  בידיעה שתקבל/י תוצאה אופטימלית, ללא תלות בסוג ההרמה שתבחר/י.

דילוג לתוכן