ניתוח מתיחת פנים מומלץ לנשים

השנים עוברות ותהליך ההזדקנות נותן אותותיו על הפנים, זה אומנם לא מתרחש ביום אחד, אך ככל  שאנו מתבגרים מראה הפנים וצורתם משתנים. העור הופך פחות אלסטי, כריות השומן יורדות דרסטית ומתמקמות באזורים לא רצויים ויוצרות מראה נפול של הלחיים וטשטוש קו הלסת התחתונה. רפיון העור וצניחת הרקמות העמוקות מוחמרים על ידי איבוד נפח של רקמת השומן ועצמות הפנים. לעומת זאת, רקמת השומן עלולה להצטבר מתחת לסנטר וליצור סנטר כפול יחד צוואר רפוי.

אובדן קווי המתאר הצעירים בפנים מוביל נשים רבות המעוניינות לשמור על מראה צעיר ורענן לבחור לעבור ניתוח מתיחת פנים. ניתוח מתיחת פנים נחשב למבוקש מאוד כיוון שהוא מעניק לפנים ולצוואר מראה צעיר יותר של עד 15 שנה לאחור.

יחד עם זאת, בחירה של מומחה מומלץ לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון ותוצאות מוכחות, היא קריטית להצלחת הניתוח למתיחת פנים ולהשגת תוצאה מיטבית.

ניתוח להרמת פנים

מטרתו של ניתוח למתיחת הפנים לטפל בכל סממני ההזדקנות – הניתוח נועד להרים את הרקמות המדולדלות והנפולות בחזרה למקומן ולהחזיר את הנפח החסר של כריות השומן ולכן ההגדרה המדויקת יותר היא "ניתוח להרמת פנים". החתכים בניתוח ממוקמים מאחורי קווי מתאר האוזן קדמית לה ומאחוריה, כך שהם כמעט ואינם נראים.

בניתוח בו מרימים את מרכז הפנים וגם את הצוואר, החתך בקידמת האוזן ממשיך סביב קו שיער הפאה וממוקם מעט אחורית לקו השיער. אורך החתך משתנה בהתאם למידת ההרמה הנדרשת ועודפי העור ויכול להיות קצר יותר אם בוחרים לבצע מתיחת פנים קטנה (מיני פייס ליפט). במקרה זה החתך מאפשר טיפול אך ורק בהרמה של הצוואר ועיצוב קו הלסת וממוקם סביב החלק התחתון של האוזן. פעולות ניתוחיות נוספות המשולבות בניתוח זה או לאחר מכן הן: ניתוח עפעפיים עליונים או תחתונים, הרמת צדי הגבות, והזרקת שומן עצמי. פעולות אלה מכוונות להשלמת ההצערה של השליש העליון של הפנים.

הצוואר והסנטר מטופלים על ידי שאיבת שומן עודף והידוק שרירי הצוואר השטחיים היוצרים קפלי עור בולטים במרכז הצוואר. פעולת הידוק שרירי הצוואר מבוצעת לעיתים בשילוב עם חתך קצר הנסתר מתחת לסנטר.

בהצערת פנים אידיאלית תבוצע גם הזרקת שומן עצמי לעיצוב ופיסול הפנים. השומן נשאב מאזורים כמו הבטן התחתונה, המותניים, או הירכיים ועובר טיפול לפני הזרקתו לפנים על ידי צינוריות מיוחדות. הזרקת השומן לפנים תגדיל את מספר תאי השומן ותוסיף את הנפח הנדרש לפנים למראה צעיר ורענן יותר.

מנתח פלסטי מומלץ לנשים

כאשר מדובר בניתוח פלסטי אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר. ד"ר אהרון עמיר הוא מומחה בינלאומי לכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת. עם 25 שנות ניסיון, הוא זוכה למוניטין רב בכל העולם. ברזומה של ד"ר עמיר ישנם מעל 100 אלף מטופלים בכל העולם. השירות המקצועי, אישי ואכפתי שלו, הכניס אותו במשך 10 שנים ברציפות לרשימה של מגזין "פורבס" כאחד הפלסטיקאים הטובים ביותר בישראל.

פגישת הייעוץ הראשונית עם ד"ר עמיר מוקדשת להגדרת מטרות הטיפול והבנת החששות האישיים של המטופל/ת. לאחר מכן מתבצעת סקירה של אפשרויות הטיפול לצורך השגת התוצאה האופטימלית תוך התחשבות בשיקולים הרפואיים והאסתטיים. ד"ר עמיר דואג לכך שחוויית המטופלים שלו תהיה בטוחה ונעימה עם מעקב צמוד וקשוב גם זמן רב לאחר סיום הניתוח.

דילוג לתוכן