להפסיק לחלום והתחיל להגשים – ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן למראה חטוב ומוצק

ד"ר עמיר, מומחה בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, פיתח שיטה שתעזור לכם להיפטר מפחדים מיותרים ולהגשים את החלום – בטן שטוחה וחלקה!
היום החלום שלך קרוב מתמיד, גם את/ה תוכל ליהנות מהמראה החטוב עליו את/ה חולם/ת

מי מאתנו לא חולם על מראה כללי חטוב ומוצק? גם אם לא נודה בכך, כנראה שכולנו.
בסופו של דבר, זה לגמרי טבעי ואנושי לרצות להיראות ולהרגיש במיטבנו כל הזמן.
לעתים, הגיל והשינויים השונים שהגוף שלנו עובר גורמים למראה לא אסתטי ונפול של הבטן.
חשוב לדעת כי חלום הבטן השטוחה קרוב מאי-פעם. עד כמה קרוב? בדיוק לצורך זה הכנו לכם את הכתבה בנושא.

לפני שניגשים לניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן

כדי לשמור על בריאות הרקמות שלנו לאורך זמן ועל מראה חטוב ומוצק, יש 3 דברים שכדאי להקפיד עליהם:
● הרגלי תזונה: על מנת לשמור על בטן חטובה, יש להקפיד על תזונה בריאה מתאימה לאורח חיים בריא. יש להקפיד על משקל גוף אידיאלי ויציב ולהימנע מתנודות קיצוניות במשקל.
● פעילות גופנית: שרירים מתוחים יכולים לסייע לנו לקבל מראה מהודק וחטוב. על מנת לשמור על מראה זה יש להקפיד על פעילות גופנית סדירה, תוך הקפדה על עבודה ייעודית על שרירי הליבה בכלל והבטן בפרט.
● שינוי אורח חיים: מלבד הקפדה על הרגלי תזונה ופעילות גופנית סדירה, יש לנהל אורח חיים בריא הכולל שינה סדירה של 6-8 שעות, הימנעות מעישון, והימנעות ממצבי דחק.

מה עושים כשגם כל אלו לא מספיקים?

רבים מאתנו אשר מקפידים על שילוב של תזונה, פעילות גופנית וניהול אורח חיים בריא ומיטיב עם גופם, בכל זאת סובלים ממראה של עור רפוי, בעיקר באזור הבטן התחתונה. לעתים מדובר בהשפעת ההריונות, לעתים הגורם הוא גנטי, או פשוט חלק משינויים פיזיולוגיים טבעיים שהגוף עובר במהלך החיים עם העלייה בגיל. ניתוח מתיחת בטן מהווה פתרון מעולה לכל אלו שרוצים לשפר את מראה הבטן שלהם. ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן מאפשר להגשים חלום לבטן חלקה, שטוחה ומהודקת ולהתהדר במראה צעיר ורענן יותר. כיום ישנה שיטה המאפשרת מתיחת בטן ושאיבת שומן למראה מחוטב, טבעי ומוצק.

השיטה הייחודית של ד"ר עמיר – Integral Abdominoplasty Unique Method

ד"ר עמיר, מומחה בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, פיתח שיטה ייחודית להשטחת הבטן, הסרת עודפי עור והידוק שרירי דופן הבטן. מדובר בטכניקה בשם Integral Abdominoplasty Unique Method המתמקדת בחיזוק בטן רפויה, הסרת עודפי עור בשילוב שאיבת שומן מדויקת.

ייחודיות השיטה – Integral Abdominoplasty Unique Method

את השיטה הייחודית פיתח ד"ר עמיר במטרה לעמוד במספר יעדים אסתטיים בו זמנית עם שמירה על בטיחות מרבית למטופל/ת במהלך הניתוח ולאחריו.
היעדים העיקרים בהם מטפל ניתוח מתיחת בטן בשיטה זו הם:
1. השטחת אזור הבטן: על ידי הצמדת מעטפות שרירי הבטן המרכזיים מעל ומתחת לטבור.
2. חיסול עודפי עור: תוך התאמת מיקום הצלקת לגזרת הבגד התחתון.
3. טבור טבעי: השקעה של הטבור יוצרת מראה אסתטי וצלקת נסתרת.
4. הסרת עודפי שומן: באמצעות שאיבת שומן ממוקדת ומדויקת.
5. הימנעות מצנורות ניקוז: תפרים פנימיים בטכניקת תפירה ייחודית מצמידים את עור הבטן לשכבת השרירים וסוגרים את הכיס התת עורי, מקטינים את המתח על העור והחתך, מקלים על תהליך ההחלמה ומייתרים את הצורך בנקזים.

להיראות טוב ולהרגיש נפלא

כל מי שעובר ניתוח כמו ניתוח מתיחת בטן, רוצה לחזור לשגרה ולהרגיש טוב מהר ככל הניתן לאחר הניתוח.
השיטה הייחודית של ד"ר עמיר Integral Abdominoplasty Unique Method לביצוע ניתוח מתיחת בטן, ושאיבת שומן, מאפשרת לכל מטופל/ת ליהנות מיתרונותיו. הליך זה מאפשר השגת תוצאות אסתטיות נהדרות ומרגשות, תוך הפחתה ניכרת של הכאב ומשך החלמה קצר יותר. השיטה משלבת טכניקות עבודה חדשניות, המייתרות את הצורך בנקזים.

שיטה שמציבה את צרכי המטופל/ת במרכז

שיטת Integral Abdominoplasty Unique Method – למתיחת בטן ושאיבת שומן מציבה את צרכי המטופל/ת במרכז ומותאמת אישית לכל מטופל/ת מתוך הבנת המבנה האנטומי שלו/ה, עם דגש על צלקות מינימליות ומראה טבור יפה וטבעי. ד"ר עמיר פיתח שיטת תפירה עם תפרים פנימיים ייחודית שמאפשרת עיצוב דופן הבטן ומונעת את הצורך בהשארת נקזים. בעזרת התפרים הפנימיים נמנע חיכוך של העור במעטפת השרירים ומופחת הכאב והאי נוחות המלווים את ההחלמה, מה שמאפשר, חזרה מהירה יותר לשגרת החיים.
אם גם את/ה רוצה להפסיק לחלום וליהנות ממראה גוף צעיר, חטוב ומהודק
צור/י אתנו קשר ונשמח לספק לכם את כל המידע אודות ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן
בשיטתו הייחודית של ד"ר עמיר 052-5240022

דילוג לתוכן