072-3911159

ד"ר אהרון עמיר מפתח שיטת Direct Horizontal Face Lift

נגן וידאו

מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים מאפשר לרענן ולהצעיר את מראה הפנים על ידי הסרת עודפי עור רפוי, עידון הקפלים בצדי הפה והאף, החזרת נפח לפנים, הידוק קו הלסת התחתונה, יחד עם הרמת צוואר. הזדקנות מראה הפנים נגרמת עקב הידקקות העור, איבוד נפח כריות השומן, ניזקי שמש, עישון, גרביטציה וכן תורשה ומתח נפשי. ניתוח מתיחת פנים אינו משנה את מבנה הפנים הבסיסי ואינו עוצר את תהליך ההזדקנות. יחד עם ניתוח מתיחת פנים ניתן לשלב הרמת הגבות ועפעפיים עליונים/ תחתונים, הזרקת שומן עצמי, הכנסת משתלים להדגשת הסנטר ועצמות הלחיים.

אם את מוטרדת מנושא הצלקות הרי שחתכי הניתוח ממוקמים סביב האפרכסות ולאורך קו השיער ולכן הינם נסתרים. חתכים אלה מאפשרים הרמה והידוק של מעטפות שרירי הפנים יחד עם שרירי הצוואר השטחיים. לכן, הליכים זעיר פולשניים אינם תחליף לניתוח מתיחת פנים אם כי עשויים לעכב ניתוח או לשפר את המראה לאחר ניתוח קודם.

מתיחת פנים וצוואר נעשית תחת הרדמה כללית ומצריכה אשפוז של לילה אחד. ההחלמה הינה אינדיבידואלית אך יש לקחת בחשבון זמן החלמה של עד שבועיים ימים.

מטופלות משתפות בחוויות שלהן אחרי Direct Horizontal Face Lift

נגן וידאו

מתיחת צוואר

ניתוח הרמת צוואר או מתיחת פנים קטנה (mini face lift) מיועד לשפר את מראה הצוואר וקו הלסת התחתונה. הסרת עודפי העור, השומן בסנטר הכפול, והידוק שרירי הצוואר מחזירים לפנים את קווי המתאר הצעירים שנעלמו בשל הגרביטציה, מתח נפשי, וגורמים סביבתיים ותורשתיים. מתיחת צוואר אידיאלית כאשר מרכז הפנים נראה עדיין טוב ואין צורך לעבור מתיחת פנים מליאה

גם כאן חתכי הניתוח ממוקמים סביב החלק התחתון של האפרכסת וממוקמים באזורים נסתרים הזרקת בוטוקס, חוטים משוננים או שימוש במכשור להידוק העור עשויים להיות יעילים בדחיית הניתוח אך אינם תחליף ארוך טווח.

ניתוח מתיחת צוואר / הרמת צוואר מתבצע תחת הרדמה כללית, ומצריך אשפוז לילה אחד ברוב המקרים משך ההחלמה הינו אינדיבידואלי יש לקחת בחשבון כעשרה ימים.

הגדלת סנטר

ניתוח להגדלת הסנטר נועד לשפר את ההרמוניה של אזורי הפנים תוך יצירת איזון נכון בין הסנטר, הלסת התחתונה, עצמות הלחיים והסנטר. ניתוח פלסטי מסוג הגדלת הסנטר משולב לעיתים קרובות עם ניתוח אף ליצירת איזון נכון של הפרופורציות ביניהם תוך השפעה על מראה הפנים כולו. הגדלת סנטר משולבת גם בניתוח מתיחת פנים וצוואר למראה פנים מאוזן וצוואר מתוח.
לעיצוב והגדלת הסנטר מחדיר המנתח משתל ייעודי דרך חתך באורך כ- 3 ס"מ מתחת לסנטר. גישה זו מאפשרת דיוק במיקום המשתל, מונעת פגיעה בעצבים התחושתיים לשפה התחתונה ומקטינה את הסיכון לזיהום. ההליך מתבצע תחת הרדמה כללית ואורך כחצי שעה. החזרה לשגרה מהירה תוך 2-3 ימים.
אם את לא מעוניינת לבצע ניתוח הגדלה ועיצוב הסנטר, הזרקת חומצה היאלורונית/שומן עצמי ישמשו כאלטרנטיבה. פעולות אלה ניתנות לביצוע במסגרת המרפאה, ללא צורך בחדר ניתוח. סנטר גדול ביחס לפרופורציות הפנים ניתן להקטנה ברוב המקרים על ידי שיוף של עצם הלסת התחתונה.