מהי רפואה אסתטית ולמה כעת היא בהישג ידך?

השאיפה להיראות, צעיר, יפה ורענן היא עתיקת יומין….. בערך כמו הטבע האנושי. לכן אין להתפלא שהרפואה האסתטית החלה לפני אלפי שנים. ישנן עדויות לכך שבני האדם עשו מאמצים לשפר את המראה הפיזי שלהם בכל אמצעי אפשרי בכל עת. גם הממצאים שעולים ממחקרים רבים טוענים את מה שאנחנו יודעים אינטואיטיבית, "אנשים אטרקטיביים נהנים מיתרון חברתי ניכר על פני עמיתיהם הפחות אטרקטיביים".

עוד עולה מהמחקרים כי "אנשים יפים נתפסים באופן עקבי כיותר טובים, אמינים וראויים להגנה וטיפול". עם התפקיד הבולט שיופי ממלא כמעט בכל היבט של חיי האדם, אין זה פלא ששוק הפרוצדורות האסתטיות ממשיך לצמוח מידי שנה, כל עוד בני אדם מעריכים יופי, הרפואה האסתטית נעשית יותר ויותר שכיחה הן בקרב גברים והן בקרב נשים.

 

מהם טיפולים אסתטיים?

טיפולים אסתטיים הם פרוצדורות שנועדו להילחם בסימני הזדקנות, מטרתם להצעיר ולרענן את העור. מדובר בטיפולים המעניקים נראות נעימה יותר לעור, במיוחד לעור הפנים וכן, מדובר בשורה של ניתוחים אפשריים המסייעים בנראות הכללית. בעבור מטופלים רבים, טיפולי רפואה אסתטית מהווים אמצעי להישאר בתחושה צעירה ואנרגטית ובנוסף, מאפשרים להרגיש טוב ולהתאהב בעצמם מחדש.

 

קיים מגוון רחב של טיפולים ברפואה האסתטית

רפואה אסתטית היא שם כולל למגוון רחב של טיפולים וביניהם :

 • פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית
 • ריענוןוהצערת עור הפנים באמצעות בוטוקס
 • עיצוב והחזרת נפח לפנים באמצעות הזרקת שומן
 • טיפול פלזמה לחידוש והצערת עור הפנים/חיזוק זקיקי השיער
 • עיצוב ופיסול שפתיים
 • הצערת כפות הידיים

כמו כן, רפואה אסתטית מספקת מגוון סוגי ניתוחים אסתטיים וביניהם:

 • ניתוחי חזה – הרמת שדיים, הגדלת שדיים, החלפת שתלים, טיפול באסימטריה של השדיים, ואצל גברים – גינקומסטיה ועיצוב ופיסול שרירי החזה.
 • ניתוחי פנים – מתיחת פנים, מתיחת צוואר, הידוק קו הלסת, עיצוב.
 • ניתוחי גוף – עיצוב ופיסול הגוף באמצעות שאיבת שומן, מתיחת בטן, מתיחת זרועות, מתיחת ירכיים,
 • טיפולי עיניים – הרמת עפעפיים עליונים, מתיחת עפעפיים.
 • ניתוחי אף – ניתוח אף סגור, ניתוח אף פתוח וניתוח אף מורכב.
 • ניתוחי אוזניים – הצמדת אוזניים, תיקון אסימטריה באוזניים וסגירת תנוכי אוזניים.
 • מגוון ניתוחי שחזור – ניתוחים משחזרים שונים כמו שד, צוואר, ושט, לוע, שפתיים, אף, לסת, גולגולת, קרקפת ועוד.

 

מי מוסמך לספק טיפולי רפואה אסתטית?

מאחר ומדובר בטיפול רפואי לכל דבר ועניין על הטיפולים להיות מבוצעים על ידי רופאים מוסמכים, מוכשרים ומיומנים. ישנה חשיבות רבה לרופא אשר מבצע את ההליכים השונים. רפואה אסתטית איכותית מבוצעת על ידי מומחים בתחום – רופאים בעלי התמחות בכירורגיה פלסטית ואסתטית.

כי מגיע לנו להרגיש יותר טוב עם עצמנו

"הרצונות והמניעים האנושיים נשארים זהים – אומר ד"ר עמיר, "כולנו רוצים להציג את האני הטוב ביותר שלנו לעולם – הדרכים שבהן אנחנו עושים את זה תלויות במי שאנחנו."

"אם אתם חושבים על טיפול אסתטי שאלו את עצמכם למה? והיו כנים  עם עצמכם, התשובה צריכה להיות שהטיפול נועד עבורכם, בכדי לגרום לכם להרגיש טוב יותר עם עצמך, קיום הליך בכדי להרשים או לשמח מישהו אחר לעולם אינו נכון".

מטרת הרפואה האסתטית היא להקנות לכל מטופל ומטופל תחושה טובה.  על הקשר שבין גוף ונפש נעשו אינספור מחקרים המוכיחים כי כאשר נפשו של אדם מרוממת יותר, הוא שבע רצון מעצמו,  מאושר יותר ובעל מוטיבציה גבוהה יותר לשמור על אורח חיים בריא. רפואה אסתטית מאפשרת לכל אדם לשפר בעצמו את הדורש שינוי וכך להרגיש טוב יותר עם עצמו.

 

ככה תתאימו את הטיפול הנכון עבורכם

רפואה אסתטית מדויקת תתאים עבורכם את הטיפול הנכון. חשוב להבין שהתהליך הוא אמנם רפואי, אך הוא טומן בחובו גם הליך נפשי, לשם כך תהליך תיאום הציפיות עם הרופא המטפל הוא כל כך חשוב וזאת בכדי לבחון מה בר שינוי, מה כדאי לשנות ומה מוטב להשאיר כמו שהוא. חשוב שתמצאו רופא שידבר אתכם בגובה העיניים, יסביר לכם את האפשרויות ואת ההשלכות של הבחירה שלכם כך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

 

כיום זה בהישג ידך

אם בעבר, טיפולי רפואה אסתטית היו נחלתם של האלפיון או העשירון העליון, הרי שכיום, בזכות פריצות דרך בתחום וההתקדמות הטכנולוגית, הרפואה האסתטית מספקת לנו מוצרים וטיפולים עם תוצאות שלפני 50 שנה נראו כמו מדע הבדיוני והן ממש בהישג יד.

כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים, בסכומים הנמצאים בהישג ידם של רבים. כמו כן, ישנם גם טיפולים עבורם ניתן לקבל החזר מהסדרים ביטוחים פרטיים.

 

בואו להתאהב בעצמכם מחדש

אם אתם שוקלים הליך של רפואה אסתטית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, במרפאת ד"ר אהרון עמיר, לקבוע פגישה בה תוכלו לקבל ייעוץ כדי לבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניכם. אתן מוזמנים להליך אצל רופא מומחה בינלאומי לכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, בעל למעלה מ 30- שנים של ניסיון בתחום ובכך להצטרף למאות לקוחות מרוצים, שהשיגו תוצאות שעזרו להם להרגיש טוב ולהיראות טוב. היראות טוב כמו שהם מרגישים ולהתאהב בעצמם מחדש.