ניתוח מתיחת בטן – להשגת התוצאות הטובות עליהן חלמתם

ניתוחי הבטן המוצלחים ביותר בעולם, הם כמו אומנות. ד"ר עמיר, שאף פיתח שיטה ייחודית לניתוחים מסוג זה מזמין אתכם להתקדם לקראת הגשמת חלום הבטן השטוחה

יש שחולמים על רכב מסוים, יש שחולמים על בית מסוים ויש כאלו שמעזים לחלום על בטן שטוחה וחלקה.

כולנו מחפשים פתרונות מהירים ויעילים, שיאפשרו לנו לחזור למימדים הקודמים וליהנות מבטן שטוחה וחלקה,

מראה מוצק ומהודק יותר. כיום, כמעט לכל בעיה יש פתרון. באמצעות ניתוח מתיחת בטן ניתן ל"לסלק" את עודפי העור והשומן,לעצב את הגוף ולזכות בבטן שטוחה וחלקה.

מה היא מתיחת בטן?

מדובר בהליך כירורגי-קוסמטי שמטרתו להקנות לבטן מראה מהודק, חלק ומוצק יותר. במהלך הניתוח מוסרים עודפי עור ושומן מהבטן, על מנת לאפשר, בסופו של דבר, הידוק של השריר. על אף שמדובר בהליך שתוצאותיו אסתטיות, חשוב מאוד לזכור כי מדובר בהליך כירורגי לכל דבר ועניין. על מתיחת בטן להיות מבוצעת על ידי רופא שהינו כירורג מוסמך, מומחה בתחום הפלסטיקה, עם רשימת עבודות מכובדת.

3 סוגים עיקריים של מתיחת בטן

למעשה, ניתוח מתיחת בטן נחלק לשלושה סוגים עיקריים:

1)  ניתוח מיני מתיחת בטן: מתאים לסובלים מעודף עור קטן בבטן התחתונה, שגם דיאטות ואימוני כושר לא הצליחו לטפל בה. בניתוח זה מסירים עודפי עור קטנים יחד עם הידוק השרירים התחתונים, ללא ניתוק של הטבור ועם צלקת קטנה.

2) ניתוח מתיחת בטן: מתאים לסובלים מרpיון של שרירי הבטן, עודפי עור ושומן רבים. בניתוח מתיחת בטן מסירים את עודפי העור, מהדקים את שרירי דופן הבטן ושואבים את ריכוזי השומן.

3) ניתוח מתיחת בטן היקפית: מתאים לסובלים מעודפי עור ושומן בבטן התחתונה הממשיכים לצדי הגוף במותניים. בנוסף למתיחת בטן, משולבת כריתת עודפי עור בצידי הגוף ומעל לעכוזים. באופן זה ניתן להרים ולעצב את העכוזים למראה רענן.

חשוב לזכור: רופא מקצועי, אשר מומחה בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה הרפואית יתאים עבורכם, בדיוק מירבי את תוכנית הטיפול המתאימה לכם ולעיתים אף יוסיף שאיבת שומן על מנת שתוכלו להשיג את מירב התוצאות במינימום הוצאות וכאבים.

 

סוד הקסם של מתיחת הבטן

אחת הסיבות שניתוח מתיחת בטן הינו מהניתוחים האסתטיים היותר פופולריים בשנים האחרונות היא כי מדובר בניתוח שמבחינת "עלות-תועלת" מאוד משתלם. המונח "עלות תועלת" לא מתייחס רק לעלות כלכלית, אלא גם למחיר הפיזי הכרוך בהחלמה. ניתוח מתיחת בטן, משיג תוצאות נהדרות הנשארות למשך זמן רב, אליהן ניתן להגיע בעלויות סבירות תוך חזרה מהירה לשגרה מלאה.

ככה תדעו אם מתיחת בטן מתאימה גם לכם

מדי שנה יותר ויותר  אנשים, גברים ונשים כאחד, מבקשים להגשים לעצמם את חלום מראה הבטן השטוחה. ניתוח מתיחת בטן מתאים לכל מי שסובל ממראה כללי של רפיון באזור הבטן, לרוב כתוצאה מעליה וירידה במשקל, הריונות וכיו"ב ומוכן לעשות צעד משמעותי עבור עצמו. הניתוח מתאים מאוד גם לכל מי שסובל מכרס בטן עליונה או תחתונה. בזכות ניתוח של מתיחת בטן, תוכלו לחזור להסתכל במראה בהנאה במקום להמשיך ולהתחמק ממנה. אין הרגשה טובה מזו!

 

מתיחת בטן אצל ד"ר עמיר – מכל הסיבות הנכונות

אם אתם בוחנים את האפשרויות העומדות בפניכם לגבי מתיחת בטן, מכל סוג שהוא, יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת על ד"ר עמיר והטיפול בקליניקה:

  1. ד"ר עמיר הינו מנתח פלסטי ישראלי נבחר על פי מגזין "Forbes" 14 שנה ברציפות.
  2. ד"ר עמיר טיפל בכמעלה מ – 100,000 מטופלים מרוצים מישראל ורחבי העולם
  3. ד"ר עמיר בעל ניסיון של כ – 25 שנות ניסיון בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת
  4. ד"ר עמיר פיתח שיטה ייחודית המשלבת מתיחת בטן ושאיבת שומן חכמה – Integral Abdominoplasty Unique Method
  5. ד"ר עמיר ניחן בתפיסה כוללת המשקפת מצוינות כירורגית לצד מצוינות בשחזור מראה גוף צעיר, רענן וטבעי
  6. גישה אישית המשלבת בין עולמות הרפואה, המדע והאומנות ודואג לחוויית מטופלים מספקת.

במקום לדמיין את התחושה, זה הזמן להתקדם לעבר הגשמתה. מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי להתקרב צעד אחד קדימה לעבר הגשמת החלום – בטן חטובה, מהודקת ואטרקטיבית עוד הקיץ!