3 סיבות מדוע לבחור במתיחת בטן ללא נקזים

הדור החדש של מתיחות הבטן Integral Abdominoplasty Unique Method

החלום על בטן שטוחה וחלקה, קווי מתאר מחוטבים, תוך הסרת עודפי עור ושומן לצמיתות יכול להתממש עבור כל אחד מאיתנו. ניתוח מתיחת בטן הינו ניתוח אסתטי המאפשר עיצוב מחדש של קו המותניים, השטחה של דופן הבטן ויצירת מבנה גוף צעיר ורענן. התוצאות היפות והמהודקות של בטן חלקה ושטוחה, מפתות מאוד והרצון עז לבצע את הניתוח, אולם אנו ממליצים ראשית לקבל מידע חשוב על ניתוח מתיחת בטן על כל היבטיו ולקחת בחשבון את כל המשתנים הרלוונטיים.

בניתוח מתיחת בטן מסירים את עודפי העור והשומן שמתחת לגובה הטבור ועד לקו המפשעות, מהדקים את שרירי דופן הבטן ושואבים שומן מהחלק העליון של הבטן והמותניים. בתום הניתוח סוגרים את החתך כך שהצלקת ממוקמת למטה במקביל לקפלי המפשעות ומוציאים את הטבור דרך חתך זעיר בעור.

 

אם אתם חולמים על בטן חלקה ושטוחה, קווי מתאר מחוטבים, תוצאות בעלות מראה טבעי, וודאי תופתעו לגלות כי קיים ניתוח מתיחת בטן ללא נקזים.  ד"ר עמיר מפתח שיטת  –  Integral Abdominoplasty Unique Method – שיתרונה מתיחת בטן ללא נקזים, מסביר מהן שלושת הסיבות שכדאי  לבחור בניתוח מתיחת בטן ללא נקזים.

מהי מתיחת בטן ללא נקזים?

בגישה הניתוחית הסטנדרטית מחדירים בתום הניתוח 2 צינורות ניקוז מתחת לעור משני צדי הבטן התחתונה כדי לפנות את הנוזלים והדם בכדי למנוע צבירת דם ונוזלים. צינורות הניקוז מוסרים לאחר כשבוע ימים ולאחר שהיוו מטרד וגרמו לכאב ואי נוחות רבים.

ד"ר עמיר טוען "כיום בניתוח מתיחת בטן, ניתן להימנע מנקזים בעזרת טכניקת תפירה מיוחדת תוך שימוש  בתפרים פנימיים שמצמידים את העור לשרירי דופן הבטן. ייחודיות התפירה הפנימית בשיטה זו הוא בשימוש בחוטים משוננים מיוחדים שסוגרים את הכיס התת עורי בתפר ממושך ואחיד המאפשרים את עיצוב דופן הבטן, תוך הקטנת המתח על החתך ויצירת צלקת עדינה יותר. יתרונה הנוסף של שיטה זו שהיא מקצרת את זמן ההחלמה על ידי מניעת חיכוך של העור בשרירים, מקלה על הכאב ומאפשרת היצמדות מהירה של העור לשרירי דופן הבטן ובכך מונעת הצטברות נוזלים מתחת לעור.

 

ביטחון ונוחות מעל לכל

ניתן לומר בבטחה שמטופלים רבים אשר עוברים ניתוחים פלסטיים,  אינם אוהבים את הנקזים הכירורגיים המשמשים מנתחים רבים לאחר ניתוחים למתיחת בטן. במשך שנים היוו נקזים כירורגיים מטרד הכרחי שעזר למנוע הצטברות נוזלים במרווח שבין העור לשריר בעקבות מתיחת בטן.

היתרון המיידי של שיטת –  Integral Abdominoplasty Unique Method  – מתיחת בטן ללא נקזים ,הוא שאין נקזים לאחר הניתוח!

תחזוקת ניקוז לאחר ניתוח – הכוללת ריקון של הדם והנוזלים המצטברים מספר פעמים בכל יום במשך כשבוע – אינה משימה נעימה.

הטכניקה של התפירה הייחודית ושימוש בחוטים ייחודיים גורמת להיצמדות העור לשרירי דופן הבטן מונעת היווצרות של כיס/חלל בו עלולים להצטבר נוזלים, מעט מהנוזלים שנוצרים, הגוף מסוגל לנקז בעצמו.

המנותחים משוחררים  לחלוטין מהטרחה של ריקון נוזלי הניקוז לאחר הניתוח, כמו גם מאי הנוחות 24/7 של נוכחות הנקזים. להרגיש נוח יותר אחרי ניתוח מתיחת בטן פירושו ניידות קלה ומהירה יותר לאחר הניתוח. תנועה זו מסייעת לחזור מהר יותר לשגרה ותחושת בטחון גדולה יותר.

 

החלמה מהירה וחזרה לשיגרה

מתיחת בטן ללא נקזים מאיצה את תהליך הריפוי,  מכיוון שהיא יכולה לסייע באופן משמעותי בהפחתת התסמינים שלאחר הניתוח. ברוב המקרים יש פחות כאבים ונפיחות, וצלקות הניתוח  מחלימות  מהר יותר. כל זאת ללא צורך בריקון ומדידת כמות הנוזלים בנקזים.

הוויתור על שימוש בנקזים, מקטין את הכאב , מקטין את אי הנוחות הכרוה  עקב הגירוי בעור בנקודת היציאה מעור הבטן התחתונה ואת הסיכון להתפתחות זיהומים, עקב נוכחות גוף זר כמו נקז.

היתרון העיקרי של ניתוח מתיחת בטן ללא נקזים  ­Integral Abdominoplasty Unique Method הוא שטכניקה זו עוזרת להאיץ את תהליך ההחלמה ולעודד חזרה מהירה לשגרה.

 

תוצאות מעולות ללא פשרות

בניתוח מתיחת בטן ללא נקזים משולבות טכניקות עבודה חדשניות אשר מאפשרות לכם ליהנות מכל

היתרונות:

תוצאות מעולות של מתיחת בטן

שרירי בטן מוצקים ותומכים יותר

הסרת עודפי עור ושומן

יצירת טבור בעל מראה טבעי

קווי מתאר מחוטבים

צלקות חבויות – מיקום חתך נמוך במיוחד להסתרה בקו התחתון/ביקיני

 

רוצה לשמוע עוד על מתיחת בטן ללא נקזים – הדור החדש של מתיחות הבטן ושאיבות השומן

תוכלו לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישה עם ד"ר אהרון עמיר 0525240022

 

דילוג לתוכן