ניתוח חזה

ניתוח חזה הוא אחד מהניתוחי הפלסטיים הפופולריים ביותר כיום. בואי ללמוד עוד על ניתוח חזה

כולם יודעים מהם הניתוחים הפלסטיים המוכרים והנפוצים ביותר- ניתוח חזה – הקטנת או הגדלת חזה. אך ישנם סוגים של ניתוחי חזה אחרים, פחות מוכרים אך לא פחות נצרכים. הידעתם שקיים ניתוח חזה להקטנה שמיועד לגברים, המטפל בתופעה מאוד לא נעימה עבור גברים שמצמיחים חזה נשי? הידעתם שניתוחי חזה ובפרט הקטנה, חשובים לא רק לאסתטיקה אלא ברבים מהמקרים גם לבריאות פיזית ונפשית? ניתוחים אלו ועוד נכללים במסגרת ניתוחי חזה וכולם מבוצעים בקליניקה של ד"ר אהרן עמיר.

סוגים של ניתוחי חזה

ניתוחי חזה הם פופולריים בעיקר בקרב נשים. החזה הוא אחד האיברים הנשיים החשובים ביותר בגופה של האישה, בין אם מדובר במובן האסתטי של המילה ובין במובן הפיזיולוגי והרפואי. נשים רבות סובלות מתופעות שונות בהקשר לחזה, כמו למשל א- סימטריה בולטת במיוחד, חזה קטן או גדול במיוחד וכן הלאה. תופעות אלה גורמות ברבים מהמקרים לדימוי עצמי נמוך ולשם כך נועדו ניתוחי חזה. ניתוחים אלו נחשבים ללא מסובכים במיוחד ומומלץ לבצעם לאחר גיל 18, שכן עד אז עוד נמשכת ההתפתחות.

בנשים, קיימת אפשרות לביצוע ניתוחי הקטנת חזה, לחזה גדול ביותר. נשים עם חזה גדול באופן בלתי פרופורציונלי עלולות לסבול בין היתר מכאבי גב חזקים, שדיים נפולים בגיל מוקדם, יציבה לקויה ועוד. על מנת לשפר את איכות החיים של נשים אלו, מומלץ לבצע ניתוח להקטנת חזה. ניתוח זה אין משמעותו הקטנה של הנשיות אלא להיפך, הוא יוצר מראה נינוח יותר וכמובן תורם לבריאות. מנגד, קיים הניתוח להגדלת החזה. כיוון שהחזה הוא באמת איבר משמעותי לאישה מבחינת תחושת הנשיות והיופי, ישנן נשים בעלות חזה קטן שאינן מרוצות מגודלו ועשויות לסבול בשל כך מבעיות בדימוי העצמי כאישה. להן מומלץ לבצע ניתוח להגדלת חזה. יש לשים לב כי הניתוח נעשה בצורה מבוקרת ונכונה והשדיים מוגדלים באופן שהוא פרופורציונלי לגוף.
בין אלו, קיים גם ניתוח להרמת חזה, המטפל בתופעה של שדיים נפולים. זוהי תופעה שעלולה להיגרם עקב הריונות והנקות אך גם בשל גיל מתקדם והזדקנות של העור או שדיים גדולים וכבדים או כתוצאה מירידה דרסטית במשקל. בדומה להגדלה, זהו ניתוח המבוצע משיקולים אסתטיים בלבד אך גם חשיבותו לנפש אינה מוטלת בספק.

אך לא רק נשים נזקקות לניתוחי חזה. קיימים לא מעט גברים ונערים הסובלים מתופעה הנקראת גינקומסטיה, אשר משמעותה היא צמיחת חזה נשי, לרוב סובלים מדימוי עצמי נמוך, בעיות בתפקוד המיני ובאופן כללי, איכות החיים בהחלט יורדת בשל כך. ניתן לפתור זאת באמצעות ביצוע ניתוח הקטנת חזה לגבר, שמטפל בתופעה הזו ומאפשר שיפור דרמטי באיכות החיים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה שלנו ולקבוע פגישת ייעוץ לניתוח חזה.

קראי עוד על ניתוח להגדלת חזה
קראי עוד על ניתוחים פלסטיים

דילוג לתוכן