הזרקת שומן לפנים

בואי לקבל פנים חדשות!
השנים עושות את שלהם, ומבנה הפנים משתנה לאט לאט. אין אשה שלא מעוניינת לעצור את התהליך המזדקן ולהשאיר את עור פניה כמו בצעירותה. מסתבר כי אפשר לעשות זאת באמצעות הזרקת שומן לפנים. מדובר בטפול יעיל ומקצועי שהתוצאות שלו היום מוכחות.

הזרקת שומן לפנים

הזרקת שומן לפנים נעשית לצרכים אסתטיים על מנת למלא את העור אחרי שבוצעה מתיחת פנים. טיפול זה מחזיר לעור הפנים את המראה הטבעי שלו, הצעיר והקדום, ממש כמו בנעורים.
כך יכולות נשים רבות שסבלו מדימוי עצמי נמוך לקבל בחזרה את איכות החיים שלהם. להרגיש כי הפנים שלהם חזרו להיות צעירות והחשק עם החיוניות שבה אליהן תודות לטפול הזרקת שומן לפנים.

איזורים של הזרקת שומן לפנים

פעולת הזרקת שומן לפנים עובדת בצורה כזו ששומן נקלט במקומות בהם העור אבד את האלסטיות ואת השומן שלו. במיוחד במוקדים הבאים:

  • צידי המצח והרקות, כאשר נוצרו בהם שקעים
  • מניעת צניחת עפעפיים עליונים
  • לחיים שקועות ונפולות
  •  עיבוי שפתיים
  • אזור הפה והאף

זהירות בטיפול הזרקת שומן לפנים

על אף שבצוע הזרקת שומן לפנים נעשה בדרך כלל מטעמים אסתטיים אי אפשר להתעלם מחשיבותו הרפואית. היות ומדובר בניתוח יש לעשות זאת במשנה זהירות, ולתת לידיים מקצועיות לעשות זאת.
סיבה נוספת מדוע יש להקפיד על מקצועיות טיפול הזרקת שומן לפנים הוא כדי לקבל תוצאות טובות. אם מבצעים את הטפול במקום לא מיומן, עלולים להשאר עם פנים דומות ללא שינוי ניכר. או לחילופין, עלולים להתאכזב כאשר המצב חוזר להיות כמו שהיה לאחר תקופה קצרה. רק אם מבצעים טפול הזרקת שומן לפנים במקום מתמחה אפשר להנות מתוצאות לתמיד.
במרפאה של ד"ר אהרון עמיר תמצאו את המענה הנכון ביותר. ד"ר אהרון, מומחה לכירורגיה פלסטית ובעל שם עולמי בכל מה שקשור לניתוחים אלה. אם כבר מחפשים לבצע טיפול הזרקת שומן לפנים, אז הכתובת היא רק אליו.
כי גם לך מגיע להנות מפנים צעירות! כנסי עכשיו לאתר של ד"ר אהרון עמיר וקבלי פרטים על הזרקת שומן לפנים.

קראי עוד על ניתוחים פלסטיים
קראי עוד על ניתוח הצמדת אוזניים