הצמדת אוזניים

יתוח הצמדת אוזניים הוא הליך פשוט, כמעט ללא תופעות לוואי והוא נעשה מטעמים אסתטיים בלבד. בואו לבצע אותו אצל ד"ר אהרן עמיר

ניתוח הצמדת אוזניים מטרתו לשפר את מראה האוזניים במקרה של אוזניים בולטות שהפרופורציה שלהן היא מעבר לנורמלית. מדובר בהליך פשוט ביותר שניתן לבצע גם בגיל צעיר, כיוון שהאוזן מגיעה לגדולה המלא כבר בגילאי הילדות. אין סיבה לסבול מאוזניים בולטות, תופעה שמפריעה אך ורק במובן החברתי והנפשי. ניתן לעבור את ניתוח הצמדת האוזניים ובכך לשפר את איכות החיים.

איך להיערך לניתוח הצמדת אוזניים ומה קורה במהלכו?

קודם לביצוע הניתוח, תצטרכו להגיע לפגישת ייעוץ עם ד"ר עמיר, בה הוא יבדוק את הסיבה לבליטת האוזניים ויקבע את ביצוע הניתוח. בפגישה זו תקבלו הסבר הנוגע לכל התהליך- מההכנה לניתוח, דרך הניתוח עצמו ועד להתאוששות. למרות שמדובר בניתוח פשוט, יש להיערך לקראתו באופן המתאים ביותר. יתרונותיו העיקריים של ניתוח הצמדת אוזניים הם העובדה שהוא מאוד פשוט, מתבצע גם בילדים ותוצאותיו נשמרות לאורך כל החיים.

ניתוח הצמדת אוזניים אינו קשור בכלל לאיכות השמיעה ואינו יכול לפגוע בה או לתקן אותה. זהו ניתוח המתעסק אך ורק בפן הקוסמטי של מראה האוזניים. במהלך הניתוח, מתבצע חתך מאחורי האפרכסת בדרך כלל וחושף את השלד הסחוסי של האוזן. משם הרופא מסיר עודפי סחוס ועור וכך למעשה מאפשר את היצמדות האוזן קרוב יותר לראש. לאחר מכן מתבצעת תפירה של החתך וחבישת האוזן.

ניתוח הצמדת אוזניים אורך בדרך כלל עד לשעתיים, כולל התפירה והחבישה. הוא מתבצע תחת הרדמה מקומית וטשטוש ובמקרים מסוימים בהרדמה כללית. לאחר הניתוח ייתכן ותהיה תחושת כאב או שטפי דם. קיימים סיבוכים אפשריים לניתוח הצמדת אוזניים, אך הם נדירים במיוחד. ברוב כמעט מוחלט של המקרים אין תופעות לוואי לאחר הניתוח. בסיום הניתוח תקבלו המלצות להתאוששות, בהן איסור לחפוף את השיער עד להסרת התחבושות, לא לישון על האוזניים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה של ד"ר אהרן עמיר ולקבוע פגישת ייעוץ לניתוח הצמדת אוזניים.

קראו עוד על ניתוחים פלסטיים
קראו עוד על מנתחים פלסטיים

דילוג לתוכן