ניתוח פלסטי באף

ניתוח פלסטי באף הוא מהניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. אתם מוזמנים לקליניקה של ד"ר אהרן עמיר לביצוע ניתוח מוצלח!

לא כולם נולדו עם אף מושלם. למעשה, רוב האנשים, אם יתאמצו ויש כאלה שלא, ימצאו פגם באף שלהם. דימוי האף המושלם הוא לעיתים אשליה, אך מי לא רוצה אף סולד, קטן ויפה? ניתוח פלסטי באף יכול לאפשר לכם אף כזה, או קרוב אליו. זהו ניתוח פופולרי ביותר וניתן לבצעו מגיל יחסית צעיר, החל מהזמן בו האף מסיים את התפתחותו. מדובר בניתוח הנעשה לרוב מטעמים אסתטיים, אך תרומתו לשיפור הדימוי העצמי איננה מוטלת בספק. עם זאת, ישנם מקרים בה ניתוחי אף מתבצעים עקב בעיות רפואיות כמו קושי בדרכי הנשימה או חבלה.

איך מתבצע ניתוח פלסטי באף ומה עוד צריך לדעת?

ניתוח פלסטי באף הוא ניתוח לא מסובך בדרך כלל. עם זאת, מדובר בניתוח הדורש ברוב המקרים הרדמה כללית. לכן, הוא דורש הכנה מוקדמת מקיפה ביותר. לפני הכול, תיפגשו עם הרופא לפגישת ייעוץ, בה תקבלו הסבר על כל התהליך, מתחילתו ועד סופו. כמו כן, תתאמו ציפיות אל מול הרופא ותקבלו הדמיה של מראה האף לאחר הניתוח בהתאם לאפשרויות העומדות בפניכם.  

הניתוח הוא קצר יחסית, עד שעתיים והוא יכול להתבצע בשני אופנים, הכול בהתאם למבנה האף ולניתוח עצמו. ישנם ניתוחים המתבצעים ללא חתך כלל וישנם ניתוחים בהם מבוצע חתך בבסיס האף. השיטה הראשונה היא הנפוצה יותר. במהלך הניתוח הרופא חושף את שלד האף ומסיר רקמות סחוס ומעצב את השלד בהתאם לציפיות המטופל/ת שסוכמו קודם לכן. בתום הניתוח הרופא מחזיר למקומן את שכבות העור ואם נדרשים תפרים הם לרוב תפרים נמסים שאין צורך בהסרתם לאחר מכן. ההתאוששות מהניתוח קצרה יחסית אך לרוב נדרשת הישארות להגחה של לילה. לאחר מכן ייתכנו גם כאבים ושטפי דם. לניתוח פלסטי באף קיימים סיבוכים אפשריים אך הם יחסית נדירים.

אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ בקליניקה של ד"ר אהרן עמיר ולהתעניין בביצוע ניתוח פלסטי באף.

קראו עוד על ניתוחים פלסטיים
קראו עוד על ניתוח עפעפיים

דילוג לתוכן