ניתוח פנים

המונח ניתוח פנים כולל מספר ניתוחים שמטרתם היא להצעיר ולרענן את מראה הפנים המאפיין את הגיל המבוגר. בשלב שבו ברור שלצורך הצערת מראה הפנים יש צורך בהחזרת הלחיים הנפולות והריקות למקומן, בשחזור של קו הלסת שאבד, ובהרמת שרירי הצוואר  והסרת השומן העודף מהסנטר, ניתוח פנים הוא המענה הנכון. ניתוח פנים אינו מטפל בשינויים במראה העור באופן מלא וישיר, ויש צורך בטיפול מכוון לעור על ידי קילוף כימי, או קילוף בלייזר וטיפוח מתמיד לאחר מכן.

ניתוח פנים נכון, הינו ניתוח אשר מרכיביו מותאמים אישית על פי מידת השינוי הנדרש בחלקי הפנים השונים ומטרתו להחזיר את האיזון המתאים לפנים. מסיבה זו, ניתוח פנים המבוצע בפעם ראשונה צריך לכלול בדרך כלל את הטיפול בצוואר ובמרכז הפנים גם יחד, גם אם שינויי הגיל הבולטים הם בעיקר בצוואר ובסנטר.

המרכיבים הנוספים על הרמת פנים וצוואר במסגרת ניתוח פנים, מתייחסים לשליש העליון של הפנים וכוללים את הטיפול במצח, בגבות ובעפעפיים. בתכנון המקיף של ניתוח פנים יש לשקול את הצורך בתיקון של כל אחד מהמרכיבים של שליש הפנים העליון. ראוי להזכיר כי הזרקת בוטוקס למצח הינה חלופה ראויה לניתוח מתיחת המצח למרות יעילותו הזמנית של טיפול זה.
 

ניתוח פנים גם באזורים הקטנים

ניתוח עפעפיים עליונים דורש התייחסות והערכה טרם הניתוח ביחס לתיקון המיקום של צדי הגבות שנוטות לצנוח בחלקן הצדדי, ועל כן קפל העור בעפעפיים העליונים בולט יותר לרוב בצדי העפעפיים. לכן, הרמה של צדי הגבות מאזנת ומשלימה את הטיפול בעפעפיים העליונים.
הפנים הם החלק הכי משמעותי של כל יצור אנושי, אתו אנו יוצרים תקשורת בינינו לבין העולם הסובב אותנו, והוא זה שמייצג אותנו בפני הסביבה. לכן כה חשוב לנו לשמור על ארשת פנים טובה, צעירה ומושקעת ויפה תמיד.

כאן משפרים את מראה הפנים

הפנים הם החלק הכי משמעותי של כל יצור אנושי, אתו אנו יוצרים תקשורת בינינו לבין העולם הסובב אותנו, והוא זה שמייצג אותנו בפני הסביבה. לכן כה חשוב לנו לשמור על ארשת פנים טובה, צעירה ומושקעת ויפה תמיד.
ומה עושים כאשר הפנים כבר מאבדים מזוהרם? איך מצליחים להראות טוב למרות הגיל המתקדם?
ניתוח פנים הוא התשובה לכך.

למי עושים ניתוח פנים?

ניתוח פנים מיועד לבני כל הגילאים גברים ונשים כאחד. הוא אמור לשפר את מבנה עור הפנים ולהחזיר את הנעורים לעור שהתבגר. ניתוח פנים מתקן פגמים שונים במבנה הפנים אשר נוצרו עם התקדמות הגיל, כמו למשל קמטים, רפיון בעור או לחיים שקועות.

למי לא מתאים ניתוח פנים?

ישנם מספר קבוצות של אנשים שלא יכולים לעבור ניתוח פנים:

  • נשים בהריון
  • חולים במחלות כרוניות
  • אנשים המטופלים בעזרת תרופות
המומחה של ניתוח פנים

זוג ידיים אומנותיות בכל מה שקשור אל ניתוח פנים. יכולתו הסגולית מתמקדת בניתוחים פלסטיים, והוא נחשב למספר אחד בתחום. תחת ידיו האמונות כבר נעשו הרבה סוגים של ניתוח פנים, וההצלחות הרבות שלו צברו תאוצה עם השנים.
ניתוח פנים לא עושים כל יום, ומי שצריך לשפר או לשפץ איבר בפנים כדאי שיעשה זאת במקום טוב.

רוצים לדעת איך? כנסו עכשיו לאתר של ד"ר אהרון עמיר, וקבלו מידע אמין….

עודפי העור והשקיות שמתחת לעפעפיים התחתונים גובלים באזור הקדמי של הלחיים וביניהם נפער שקע. הרמת הלחיים במסגרת ניתוח פנים משפרת את מראה העפעפיים התחתונים אולם לקבלת תוצאה מושלמת במרכז הפנים יש לטפל בעפעפיים התחתונים וקדמת הלחיים וליצור מעבר חלק ביניהם. הזרקת שומן לאזור המעבר בין העפעפיים התחתונים הלחיים משלימה את החסר בנפח ותורמת לקבלת מראה מאוזן לאחר ניתוח פנים.

מידע נוסף על: ניתוחים פלסטיים
מידע נוסף על: ניתוח הצמדת אוזניים