ניתוח פלסטי

ניתוח פלסטי, להגשים חלום, להגשים חיים.
ניתוח פלסטי נחשב על ידי רבים כניתוח אסתטי ותו לא. אך למעשה יש מורכבות רבה יותר מאחורי פרוצדורה חשובה זאת.

נשים וגברים רבים בעולם נחשפו לעולם המלא או לחלקו של הרפואה האסתטית, אין כמעט אישה  או גבר בעולם שלא הסתכלו על עצמם במראה וחשבו כי לו היו מתקנים דבר או שניים המראה שלהם היה משתפר פלאים. אך בעוד שלאנשים רבים נתונים חיצוניים מסוימים מהווים הפרעה שולית בחיים, ישנם הרבה מאוד אנשים שבעיות האסתטיקה שלהם מטרידות את מנוחתם ואת שלוותם, פוגעת בביטחון העצמי שלהם, ובכך משפיעה על סדר היום שלהם. עבורם, שיפור המראה איננו רק פינוק ומותרות אלא צורך קיומי, בעל חשיבות נפשית עליונה.

ישנם שני מאפיינים עיקריים המתייחסים עבור ניתוח פלסטי. הראשון הינו ניתוח פלסטי אסתטי המטפל בשינוי מבנה הגוף,  כמו הגדלת חזה, הקטנת חזה, ניתוחי אף, גינוקומסטיה וכדומה. השני הוא ניתוח פלסטי משחזר המטפל בהחזרת המראה הקודם לאחר טראומה, כריתת גידולים או מצב מולד כגון, שחזור גולגולת, שחזור אף, לסת ועוד. כירורגיה אונקולוגית עושה כל שניתן על מנת להציל את המטופל, אך בו בזמן לפגוע לעיתים במראה החיצוני או בתפקוד ועל כן תחום זה מייצר במקרים רבים אתגר ניתוחי.

ניתוח פלסטי מומחה

הידע והניסיון הרב שצברתי בתחום המיקרוכירורגיה מאפשר לי מרחב תמרון רב להשגת מקסימום שלמות אסתטית בטיפול במקרים מורכבים במיוחד ואפשרויות ניתוחיות רבות יותר.
כל הפעולות הללו מצריכות מהמנתח שילוב מאוזן של מיומנות כירורגית משחזרת יחד עם דגש על אסתטיקה שמקורם במומחיות רבת שנים של עבודה בתחום על מנת להצליח להביא את התוצאות הטובות ביותר.
טיפול טוב וניתוח מוצלח מתחילים על ידי יצירת קשר מקצועי בין המטופל לרופא שלו. לכן אני מזמין אתכם לפגישת ייעוץ, לקבלת כל המידע לו אתם זקוקים.

מידע נוסף על: הרמת פנים
מידע נוסף על: הקטנת שדיים